Nieograniczona międzynarodowa przepustowość Singtel Comex 2012? !!
#1

Cześć chłopaki,   zobaczyłem broszurę reklamowaną przez Singtel roszczenia o nieograniczoną przepustowość międzynarodową?   jest rozumiane przez nieograniczoną prędkość? albo coś innego?     Broszury Singtel
Reply
#2

stev85x napisał: Cześć chłopaki, zobaczyłem broszurę reklamowaną przez Singtel roszczenia o nieograniczoną przepustowość międzynarodową? jest rozumiane przez nieograniczoną prędkość? albo coś innego? Broszury Singtel Prędkość jest nadal ograniczona do 15 Mb / s.
Reply
#3

Powiedzieli nieograniczoną, a nie nieograniczoną.
Reply
#4

Ciekawy. ST wydaje się sugerować inaczej. Najlepsze oferty dla COMEX 2012: Plany światłowodowe Telco
Reply
#5

jimlwk napisał: Prędkość jest nadal ograniczona do 15 Mb / s. Według SingTela, tydzień temu usunięto ich 15-megabitowy limit przepustowości, aby walczyć z konkurentami, takimi jak My Republic, oferując połączenie w pełnej przepustowości z zagranicznymi lokalizacjami. Najlepsze oferty dla COMEX 2012: Plany światłowodowe Telco
Reply
#6

stev85x napisał: Według SingTela, tydzień temu usunięto ich 15-megabitowy limit przepustowości, aby walczyć z konkurentami, takimi jak My Republic, oferując połączenie w pełnej przepustowości z zagranicznymi lokalizacjami. ] Czy oznacza to, że rejestracja dla 100 Mb / s i 200 Mb / s będzie teraz miała tę samą międzynarodową prędkość wysyłania?
Reply
#7

Gdzie się znalazłeś? Moje pobieranie jest nadal ograniczone do 1,8 MB
Reply
#8

Naprawdę? Czy inni użytkownicy mają wyższą prędkość międzynarodową na st? Zabawne jest to, że st oferuje nieograniczoną prędkość / przepustowość, dlaczego nadal mówią zapewnioną prędkość 25/15 Mb / s w godzinach szczytu. Trochę podejrzany, gdy st umieścić tego rodzaju małe odbitki. jtjt00 napisał: Gdzie się znalazłeś? Moje pobieranie jest nadal ograniczone do 1,8 MB / s przez kilka dni! Jestem na 100M Singtel Fibre.
Reply
#9

Mam szczerą ochotę po prostu podpisać. Poważnie po prostu podpisz.
Reply
#10

stev85x napisał: Według SingTela, tydzień temu usunięto ich 15-megabitowy limit przepustowości, aby walczyć z konkurentami, takimi jak My Republic, oferując połączenie w pełnej przepustowości z zagranicznymi lokalizacjami. Najlepsze oferty dla COMEX 2012: Plany światłowodowe Telco Czy następnie będą obwiniać powolną prędkość na zbyt wielu użytkowników? Gdzieś musi być jakiś haczyk.
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)