cs-joke.pl forum
Wszelkie informacje na temat oprogramowania ERP - Deskera? - Printable Version

+- cs-joke.pl forum (https://cs-joke.pl)
+-- Forum: Komputery (https://cs-joke.pl/forum-1.html)
+--- Forum: Windows (https://cs-joke.pl/forum-4.html)
+--- Thread: Wszelkie informacje na temat oprogramowania ERP - Deskera? (/thread-20121.html)

Pages: 1 2


Wszelkie informacje na temat oprogramowania ERP - Deskera? - saramitra - 14 Dec 2017

Cześć, jestem członkiem HWZ od ponad 5 lat, ponieważ zazwyczaj mogę uzyskać odpowiedzi, których potrzebuję, bez konieczności wysyłania postów (ktoś i tak to zapyta).   Jednak nie mogę znaleźć wiele informacji na temat tego oprogramowania ERP (Enterprise Resource Planning) o nazwie Deskera. Ma siedzibę w Singapurze, ale zespół techniczny znajduje się w Indiach.       Nie wiele recenzji, kilka pozytywnych z zagranicznych firm, nic na FB


RE: Wszelkie informacje na temat oprogramowania ERP - Deskera? - kkd2k5 - 14 Dec 2017

ktoś?


RE: Wszelkie informacje na temat oprogramowania ERP - Deskera? - spikeball17 - 14 Dec 2017

Wiem tylko, że to indyjska marka


RE: Wszelkie informacje na temat oprogramowania ERP - Deskera? - smblackey - 14 Dec 2017

mrclubbie napisał: Wiem tylko, że to indyjska marka Tak, ale jej siedziba mieści się w Singapurze. Kilka dni temu widziałem negatywne recenzje na ich stronie FB, ale kiedy się sprawdziłem, wszystko zniknęło


RE: Wszelkie informacje na temat oprogramowania ERP - Deskera? - tkrol94 - 14 Dec 2017

brandycharade napisał: Tak, ale jej siedziba mieści się w Singapurze. Kilka dni temu widziałem negatywne recenzje na ich stronie FB, ale kiedy się sprawdziłem, wszystko zniknęło To znaczy, że ukrywają rzeczy


RE: Wszelkie informacje na temat oprogramowania ERP - Deskera? - peter.ely - 14 Dec 2017

mrclubbie napisał: To znaczy, że ukrywają rzeczy Brzmi jak to. Jakieś inne opinie?


RE: Wszelkie informacje na temat oprogramowania ERP - Deskera? - roger.eikrem - 14 Dec 2017

Przepraszamy za spam, ponieważ chciałbym wysłać 10 wiadomości w celu wysłania wiadomości


RE: Wszelkie informacje na temat oprogramowania ERP - Deskera? - poreb1a.k - 14 Dec 2017

Osobiście uważam, że powinieneś wybrać coś bardziej znanego i ustalonego jak: SOK ROŚLINNY PeopleSoft ACCPAC Zakładam, że istnieje szersza obsługa takich produktów, jeśli potrzebujesz rozwiązania problemu. Mają własne fora internetowe, które wierzę.


RE: Wszelkie informacje na temat oprogramowania ERP - Deskera? - bassrocker4 - 14 Dec 2017

mrclubbie napisał: Osobiście uważam, że powinieneś wybrać coś bardziej znanego i ustalonego jak: SOK ROŚLINNY PeopleSoft ACCPAC Zakładam, że istnieje szersza obsługa takich produktów, jeśli potrzebujesz rozwiązania problemu. Mają własne fora internetowe, które wierzę. Dziękuję za radę Zgadzam się, ponieważ inwestowanie w system ERP to duże zaangażowanie (czas i pieniądze). Dla MŚP takich jak kopalnia jest to poważny problem


RE: Wszelkie informacje na temat oprogramowania ERP - Deskera? - mehreen7677 - 14 Dec 2017

brandycharade napisał: Dziękuję za radę Zgadzam się, ponieważ inwestowanie w system ERP to duże zaangażowanie (czas i pieniądze). Dla MŚP takich jak kopalnia jest to poważny problem W zależności od wielkości firmy możesz spróbować rozważyć Sage ACCPAC Zobaczmy, czy inni tutaj polecą