Wszelkie informacje na temat oprogramowania ERP - Deskera?
#1

Cześć, jestem członkiem HWZ od ponad 5 lat, ponieważ zazwyczaj mogę uzyskać odpowiedzi, których potrzebuję, bez konieczności wysyłania postów (ktoś i tak to zapyta).   Jednak nie mogę znaleźć wiele informacji na temat tego oprogramowania ERP (Enterprise Resource Planning) o nazwie Deskera. Ma siedzibę w Singapurze, ale zespół techniczny znajduje się w Indiach.       Nie wiele recenzji, kilka pozytywnych z zagranicznych firm, nic na FB
Reply
#2

ktoś?
Reply
#3

Wiem tylko, że to indyjska marka
Reply
#4

mrclubbie napisał: Wiem tylko, że to indyjska marka Tak, ale jej siedziba mieści się w Singapurze. Kilka dni temu widziałem negatywne recenzje na ich stronie FB, ale kiedy się sprawdziłem, wszystko zniknęło
Reply
#5

brandycharade napisał: Tak, ale jej siedziba mieści się w Singapurze. Kilka dni temu widziałem negatywne recenzje na ich stronie FB, ale kiedy się sprawdziłem, wszystko zniknęło To znaczy, że ukrywają rzeczy
Reply
#6

mrclubbie napisał: To znaczy, że ukrywają rzeczy Brzmi jak to. Jakieś inne opinie?
Reply
#7

Przepraszamy za spam, ponieważ chciałbym wysłać 10 wiadomości w celu wysłania wiadomości
Reply
#8

Osobiście uważam, że powinieneś wybrać coś bardziej znanego i ustalonego jak: SOK ROŚLINNY PeopleSoft ACCPAC Zakładam, że istnieje szersza obsługa takich produktów, jeśli potrzebujesz rozwiązania problemu. Mają własne fora internetowe, które wierzę.
Reply
#9

mrclubbie napisał: Osobiście uważam, że powinieneś wybrać coś bardziej znanego i ustalonego jak: SOK ROŚLINNY PeopleSoft ACCPAC Zakładam, że istnieje szersza obsługa takich produktów, jeśli potrzebujesz rozwiązania problemu. Mają własne fora internetowe, które wierzę. Dziękuję za radę Zgadzam się, ponieważ inwestowanie w system ERP to duże zaangażowanie (czas i pieniądze). Dla MŚP takich jak kopalnia jest to poważny problem
Reply
#10

brandycharade napisał: Dziękuję za radę Zgadzam się, ponieważ inwestowanie w system ERP to duże zaangażowanie (czas i pieniądze). Dla MŚP takich jak kopalnia jest to poważny problem W zależności od wielkości firmy możesz spróbować rozważyć Sage ACCPAC Zobaczmy, czy inni tutaj polecą
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)