cs-joke.pl forum
Dioda zasilania Arcadyan AC1900 nadal miga - Printable Version

+- cs-joke.pl forum (https://cs-joke.pl)
+-- Forum: Komputery (https://cs-joke.pl/forum-1.html)
+--- Forum: Internet (https://cs-joke.pl/forum-6.html)
+--- Thread: Dioda zasilania Arcadyan AC1900 nadal miga (/thread-20243.html)

Pages: 1 2


Dioda zasilania Arcadyan AC1900 nadal miga - gangstagaret - 15 Dec 2017

Właśnie przed tygodniem subskrybowałem łącze szerokopasmowe singtel fiber. Dioda zasilania pierwszego routera nadal miga po kilku dniach. Zostawił na noc i nadal mrugał. Wymieniony na nowy zestaw, zaledwie 2 dni. Zaczyna migać ponownie po wyłączeniu i na routerze, ponieważ nie mógł się połączyć mimo wpisania poprawnego hasła. Co wydaje się być problemem? Nie można ciągle zmieniać routera.


RE: Dioda zasilania Arcadyan AC1900 nadal miga - spikeball17 - 15 Dec 2017

czy próbowałeś zmienić punkt zasilania lub gniazdko ścienne, aby przetestować i zobaczyć?


RE: Dioda zasilania Arcadyan AC1900 nadal miga - gadget.truc - 15 Dec 2017

ZrE0_Cha0s napisał: czy próbowałeś zmienić punkt zasilania lub gniazdko ścienne, aby przetestować i zobaczyć? Już zrobiłem. Nadal nie działa.


RE: Dioda zasilania Arcadyan AC1900 nadal miga - peacemakerkimi - 15 Dec 2017

B250SIM napisał: Już zrobiłem. Nadal nie działa. miganie diody LED zasilania może być spowodowane kilkoma przyczynami, takimi jak aktualizacja oprogramowania układowego zakończona i wymagająca ponownego uruchomienia, lub może być spowodowana zasilaczem sieciowym o niewystarczającej mocy. czy zrestartowałeś router i czy problem nadal istnieje? na nowym routerze zresetuj, naciskając przycisk z tyłu, aby pomóc.


RE: Dioda zasilania Arcadyan AC1900 nadal miga - tajhea101 - 15 Dec 2017

Kiedy zmieniasz router, czy zmieniłeś również transformator mocy?


RE: Dioda zasilania Arcadyan AC1900 nadal miga - anamaria.hernansanz - 15 Dec 2017

lian_hock napisał: Kiedy zmieniasz router, czy zmieniłeś również transformator mocy? Miałeś na myśli mój ONT? Wygląda na to, że działa dobrze, z wyjątkiem routera.


RE: Dioda zasilania Arcadyan AC1900 nadal miga - lermavanessa - 15 Dec 2017

renfred89 napisał: miganie diody LED zasilania może być spowodowane kilkoma przyczynami, takimi jak aktualizacja oprogramowania układowego zakończona i wymagająca ponownego uruchomienia, lub może być spowodowana zasilaczem sieciowym o niewystarczającej mocy. czy zrestartowałeś router i czy problem nadal istnieje? na nowym routerze zresetuj, naciskając przycisk z tyłu, aby pomóc. Próbowałem resetu, światło wciąż miga. Próbowałem użyć innego gniazdka elektrycznego, ale nadal nie działa. Czy to możliwe, że coś zepsuło mi router?


RE: Dioda zasilania Arcadyan AC1900 nadal miga - troypendleton - 15 Dec 2017

B250SIM napisał: Miałeś na myśli mój ONT? Wygląda na to, że działa dobrze, z wyjątkiem routera. Miał na myśli zasilacz do routera AC1900. Czy to też zmieniłeś?


RE: Dioda zasilania Arcadyan AC1900 nadal miga - fakesms92 - 15 Dec 2017

kero89 napisał: Miał na myśli zasilacz do routera AC1900. Czy to też zmieniłeś? Zmienili również zasilacz.


RE: Dioda zasilania Arcadyan AC1900 nadal miga - tpotts77 - 15 Dec 2017

Awaria bloku startowego Routera, po prostu przynieś mu somerset do zmiany lub zadzwoń do singtel, aby zejść na dół, aby się zmienić. W innym przypadku poproś o router aztech.