Dioda zasilania Arcadyan AC1900 nadal miga
#1

Właśnie przed tygodniem subskrybowałem łącze szerokopasmowe singtel fiber. Dioda zasilania pierwszego routera nadal miga po kilku dniach. Zostawił na noc i nadal mrugał. Wymieniony na nowy zestaw, zaledwie 2 dni. Zaczyna migać ponownie po wyłączeniu i na routerze, ponieważ nie mógł się połączyć mimo wpisania poprawnego hasła. Co wydaje się być problemem? Nie można ciągle zmieniać routera.
Reply
#2

czy próbowałeś zmienić punkt zasilania lub gniazdko ścienne, aby przetestować i zobaczyć?
Reply
#3

ZrE0_Cha0s napisał: czy próbowałeś zmienić punkt zasilania lub gniazdko ścienne, aby przetestować i zobaczyć? Już zrobiłem. Nadal nie działa.
Reply
#4

B250SIM napisał: Już zrobiłem. Nadal nie działa. miganie diody LED zasilania może być spowodowane kilkoma przyczynami, takimi jak aktualizacja oprogramowania układowego zakończona i wymagająca ponownego uruchomienia, lub może być spowodowana zasilaczem sieciowym o niewystarczającej mocy. czy zrestartowałeś router i czy problem nadal istnieje? na nowym routerze zresetuj, naciskając przycisk z tyłu, aby pomóc.
Reply
#5

Kiedy zmieniasz router, czy zmieniłeś również transformator mocy?
Reply
#6

lian_hock napisał: Kiedy zmieniasz router, czy zmieniłeś również transformator mocy? Miałeś na myśli mój ONT? Wygląda na to, że działa dobrze, z wyjątkiem routera.
Reply
#7

renfred89 napisał: miganie diody LED zasilania może być spowodowane kilkoma przyczynami, takimi jak aktualizacja oprogramowania układowego zakończona i wymagająca ponownego uruchomienia, lub może być spowodowana zasilaczem sieciowym o niewystarczającej mocy. czy zrestartowałeś router i czy problem nadal istnieje? na nowym routerze zresetuj, naciskając przycisk z tyłu, aby pomóc. Próbowałem resetu, światło wciąż miga. Próbowałem użyć innego gniazdka elektrycznego, ale nadal nie działa. Czy to możliwe, że coś zepsuło mi router?
Reply
#8

B250SIM napisał: Miałeś na myśli mój ONT? Wygląda na to, że działa dobrze, z wyjątkiem routera. Miał na myśli zasilacz do routera AC1900. Czy to też zmieniłeś?
Reply
#9

kero89 napisał: Miał na myśli zasilacz do routera AC1900. Czy to też zmieniłeś? Zmienili również zasilacz.
Reply
#10

Awaria bloku startowego Routera, po prostu przynieś mu somerset do zmiany lub zadzwoń do singtel, aby zejść na dół, aby się zmienić. W innym przypadku poproś o router aztech.
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)