cs-joke.pl forum
M.2 SSD slot minimalna szybkość? - Printable Version

+- cs-joke.pl forum (https://cs-joke.pl)
+-- Forum: Komputery (https://cs-joke.pl/forum-1.html)
+--- Forum: Sprzęt (https://cs-joke.pl/forum-2.html)
+--- Thread: M.2 SSD slot minimalna szybkość? (/thread-21596.html)

Pages: 1 2


M.2 SSD slot minimalna szybkość? - jdplay - 07 Jan 2018

Czy ktoś to zauważy po uruchomieniu slotu M.2 i nie osiąga maksimum? Każdy z was ma lepszy wynik? Próbowałem go na tablicy X99 i otrzymałem taki sam wynik. Dokonano porównania między slotem M.2 a Sata SSD     Ten obraz został przeskalowany. Kliknij, aby zobaczyć oryginalny obraz i oto wynik


RE: M.2 SSD slot minimalna szybkość? - mindirae0 - 07 Jan 2018

Czy zaktualizowałeś sterowniki bios lub ur m.2? Ten obraz został przeskalowany. Kliknij, aby zobaczyć oryginalny obraz Mój jest m.2 NVMe


RE: M.2 SSD slot minimalna szybkość? - kartikya.rai - 07 Jan 2018

Jin_GY napisał: Czy zaktualizowałeś sterowniki bios lub ur m.2? Mój jest m.2 NVMe Tak, to najnowszy bios Ten obraz został przeskalowany. Kliknij, aby zobaczyć oryginalny obraz


RE: M.2 SSD slot minimalna szybkość? - karina8101 - 07 Jan 2018

nieważne, że mam odpowiedź - Samsung 950 Pro obsługuje magistrale PCI Express® Gen 3 x 4 (4 * 1000 = 4000 MB)


RE: M.2 SSD slot minimalna szybkość? - afshinator - 07 Jan 2018

Więc wąskie gardło przez płytę główną?


RE: M.2 SSD slot minimalna szybkość? - jeremypeel - 07 Jan 2018

jtjt00 napisał: Więc wąskie gardło przez płytę główną? tak wydaje się, że tak


RE: M.2 SSD slot minimalna szybkość? - harddicktony - 07 Jan 2018

Idź, pobierz adapter i gniazdo bezpośrednio do pcie.


RE: M.2 SSD slot minimalna szybkość? - s.h.e.el.a.gh.kachel97.860 - 07 Jan 2018

royfrosty napisał: Idź, pobierz adapter i gniazdo bezpośrednio do pcie. bardzo podobny wynik z tego, co czytam, chyba że upgrade do z170 lub z270 mobo .... aby w pełni wykorzystać SSD Myślę, że jestem w porządku z prędkością na razie nieco szybciej niż SATA SSD, chyba że mój mobo uplorry to nie mam nic przeciwko aktualizacji


RE: M.2 SSD slot minimalna szybkość? - rj_2414 - 07 Jan 2018

xtractor napisał: bardzo podobny wynik z tego, co czytam, chyba że upgrade do z170 lub z270 mobo .... aby w pełni wykorzystać SSD Myślę, że jestem w porządku z prędkością na razie nieco szybciej niż SATA SSD, chyba że mój mobo uplorry to nie mam nic przeciwko aktualizacji tak jak Roy powiedział, że możesz dostać kartę PCI-E o wartości 40-50 $, aby uzyskać pełną prędkość


RE: M.2 SSD slot minimalna szybkość? - neospeed83 - 07 Jan 2018

xtractor napisał: bardzo podobny wynik z tego, co czytam, chyba że upgrade do z170 lub z270 mobo .... aby w pełni wykorzystać SSD Myślę, że jestem w porządku z prędkością na razie nieco szybciej niż SATA SSD, chyba że mój mobo uplorry to nie mam nic przeciwko aktualizacji I miałeś te same wyniki, gdy używałeś go na Mobo X99? xtractor napisał: Czy ktoś to zauważy po uruchomieniu slotu M.2 i nie osiąga maksimum? Każdy z was ma lepszy wynik? Próbowałem go na tablicy X99 i otrzymałem taki sam wynik. Dokonano porównania między slotem M.2 a Sata SSD Ten obraz został przeskalowany. Kliknij, aby zobaczyć oryginalny obraz i oto wynik