M.2 SSD slot minimalna szybkość?
#1

Czy ktoś to zauważy po uruchomieniu slotu M.2 i nie osiąga maksimum? Każdy z was ma lepszy wynik? Próbowałem go na tablicy X99 i otrzymałem taki sam wynik. Dokonano porównania między slotem M.2 a Sata SSD     Ten obraz został przeskalowany. Kliknij, aby zobaczyć oryginalny obraz i oto wynik
Reply
#2

Czy zaktualizowałeś sterowniki bios lub ur m.2? Ten obraz został przeskalowany. Kliknij, aby zobaczyć oryginalny obraz Mój jest m.2 NVMe
Reply
#3

Jin_GY napisał: Czy zaktualizowałeś sterowniki bios lub ur m.2? Mój jest m.2 NVMe Tak, to najnowszy bios Ten obraz został przeskalowany. Kliknij, aby zobaczyć oryginalny obraz
Reply
#4

nieważne, że mam odpowiedź - Samsung 950 Pro obsługuje magistrale PCI Express® Gen 3 x 4 (4 * 1000 = 4000 MB)
Reply
#5

Więc wąskie gardło przez płytę główną?
Reply
#6

jtjt00 napisał: Więc wąskie gardło przez płytę główną? tak wydaje się, że tak
Reply
#7

Idź, pobierz adapter i gniazdo bezpośrednio do pcie.
Reply
#8

royfrosty napisał: Idź, pobierz adapter i gniazdo bezpośrednio do pcie. bardzo podobny wynik z tego, co czytam, chyba że upgrade do z170 lub z270 mobo .... aby w pełni wykorzystać SSD Myślę, że jestem w porządku z prędkością na razie nieco szybciej niż SATA SSD, chyba że mój mobo uplorry to nie mam nic przeciwko aktualizacji
Reply
#9

xtractor napisał: bardzo podobny wynik z tego, co czytam, chyba że upgrade do z170 lub z270 mobo .... aby w pełni wykorzystać SSD Myślę, że jestem w porządku z prędkością na razie nieco szybciej niż SATA SSD, chyba że mój mobo uplorry to nie mam nic przeciwko aktualizacji tak jak Roy powiedział, że możesz dostać kartę PCI-E o wartości 40-50 $, aby uzyskać pełną prędkość
Reply
#10

xtractor napisał: bardzo podobny wynik z tego, co czytam, chyba że upgrade do z170 lub z270 mobo .... aby w pełni wykorzystać SSD Myślę, że jestem w porządku z prędkością na razie nieco szybciej niż SATA SSD, chyba że mój mobo uplorry to nie mam nic przeciwko aktualizacji I miałeś te same wyniki, gdy używałeś go na Mobo X99? xtractor napisał: Czy ktoś to zauważy po uruchomieniu slotu M.2 i nie osiąga maksimum? Każdy z was ma lepszy wynik? Próbowałem go na tablicy X99 i otrzymałem taki sam wynik. Dokonano porównania między slotem M.2 a Sata SSD Ten obraz został przeskalowany. Kliknij, aby zobaczyć oryginalny obraz i oto wynik
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)