cs-joke.pl forum
bardzo wolna prędkość połączenia bezprzewodowego - Printable Version

+- cs-joke.pl forum (https://cs-joke.pl)
+-- Forum: Komputery (https://cs-joke.pl/forum-1.html)
+--- Forum: Internet (https://cs-joke.pl/forum-6.html)
+--- Thread: bardzo wolna prędkość połączenia bezprzewodowego (/thread-22843.html)

Pages: 1 2


bardzo wolna prędkość połączenia bezprzewodowego - bennie1025 - 04 Feb 2018

Mam ten problem, kiedy podłączam przewód LAN bezpośrednio do modemu i mam dobrą prędkość, ale kiedy używam połączenia bezprzewodowego jest bardzo wolny. aktualnie używa M1 firber 100 Mb / s i router Dlink Dir-600l. Wired wynik 80-90 Mb / s pobierania i 70-80 Mbps przesłać, ale bezprzewodowy jest uzyskać średnio 2-3 mbps na szybkość pobierania i wysyłania. każdy ekspert może pokazać mi jakiś wskaźnik? tks


RE: bardzo wolna prędkość połączenia bezprzewodowego - sanjay.suryavansi - 04 Feb 2018

Nie jestem ekspertem od bezprzewodowych rzeczy. Ale zaledwie kilka miesięcy wstecz również napotkał ten problem z nowym kontraktem na włókno. Po skontaktowaniu się z GUS i zmianie kanału routera jest pomoc i pobranie około 50 ~ 65 Mb / s ... do tej pory nie ma problemu, więc po prostu zostaw to. Możesz zalogować się do routera, aby spróbować .. zależy również od obszaru w pobliżu twojego miejsca.


RE: bardzo wolna prędkość połączenia bezprzewodowego - mikesteven67 - 04 Feb 2018

Windowlover napisał: Nie jestem ekspertem od bezprzewodowych rzeczy. Ale zaledwie kilka miesięcy wstecz również napotkał ten problem z nowym kontraktem na włókno. Po skontaktowaniu się z GUS i zmianie kanału routera jest pomoc i pobranie około 50 ~ 65 Mb / s ... do tej pory nie ma problemu, więc po prostu zostaw to. Możesz zalogować się do routera, aby spróbować .. zależy również od obszaru w pobliżu twojego miejsca. Próbowałem tego, a nawet zadzwoniłem do M1 i poszedłem do centrum serwisowego Dlink dzisiaj, ale nadal nie ma sensu


RE: bardzo wolna prędkość połączenia bezprzewodowego - leylacafferata - 04 Feb 2018

pobierz inssid zobacz najbliższą sieć Wi-Fi.


RE: bardzo wolna prędkość połączenia bezprzewodowego - sreejithanagha - 04 Feb 2018

ohmygod1986 napisał: pobierz inssid zobacz najbliższą sieć Wi-Fi. hmmm whats inssid? i gdzie pobrać?


RE: bardzo wolna prędkość połączenia bezprzewodowego - aacs69 - 04 Feb 2018

ohmygod1986 napisał: pobierz inssid zobacz najbliższą sieć Wi-Fi. ok, po prostu go pobierz. więc co z tym zrobić?


RE: bardzo wolna prędkość połączenia bezprzewodowego - brianbelfor - 04 Feb 2018

Sprawdź, który kanał jest przeciążony, spróbuj się przełączyć, aby najmniej osób go używało. Zmień kanał na stronie routera.


RE: bardzo wolna prędkość połączenia bezprzewodowego - solotrenes - 04 Feb 2018

ohmygod1986 napisał: Sprawdź, który kanał jest przeciążony, spróbuj się przełączyć, aby najmniej osób go używało. Zmień kanał na stronie routera. OMG, więc chim


RE: bardzo wolna prędkość połączenia bezprzewodowego - aldebaranspica06 - 04 Feb 2018

dennis yong napisał: OMG, więc chim Dennis, gdzie mieszkasz? jeśli jesteś w pobliżu, mogę przyjść i pomóc ci spojrzeć. (zwykle są opłaty za haha)


RE: bardzo wolna prędkość połączenia bezprzewodowego - sweetmsava - 04 Feb 2018

dennis yong napisał: Próbowałem tego, a nawet zadzwoniłem do M1 i poszedłem do centrum serwisowego Dlink dzisiaj, ale nadal nie ma sensu Problem może dotyczyć Twojego komputera