bardzo wolna prędkość połączenia bezprzewodowego
#1

Mam ten problem, kiedy podłączam przewód LAN bezpośrednio do modemu i mam dobrą prędkość, ale kiedy używam połączenia bezprzewodowego jest bardzo wolny. aktualnie używa M1 firber 100 Mb / s i router Dlink Dir-600l. Wired wynik 80-90 Mb / s pobierania i 70-80 Mbps przesłać, ale bezprzewodowy jest uzyskać średnio 2-3 mbps na szybkość pobierania i wysyłania. każdy ekspert może pokazać mi jakiś wskaźnik? tks
Reply
#2

Nie jestem ekspertem od bezprzewodowych rzeczy. Ale zaledwie kilka miesięcy wstecz również napotkał ten problem z nowym kontraktem na włókno. Po skontaktowaniu się z GUS i zmianie kanału routera jest pomoc i pobranie około 50 ~ 65 Mb / s ... do tej pory nie ma problemu, więc po prostu zostaw to. Możesz zalogować się do routera, aby spróbować .. zależy również od obszaru w pobliżu twojego miejsca.
Reply
#3

Windowlover napisał: Nie jestem ekspertem od bezprzewodowych rzeczy. Ale zaledwie kilka miesięcy wstecz również napotkał ten problem z nowym kontraktem na włókno. Po skontaktowaniu się z GUS i zmianie kanału routera jest pomoc i pobranie około 50 ~ 65 Mb / s ... do tej pory nie ma problemu, więc po prostu zostaw to. Możesz zalogować się do routera, aby spróbować .. zależy również od obszaru w pobliżu twojego miejsca. Próbowałem tego, a nawet zadzwoniłem do M1 i poszedłem do centrum serwisowego Dlink dzisiaj, ale nadal nie ma sensu
Reply
#4

pobierz inssid zobacz najbliższą sieć Wi-Fi.
Reply
#5

ohmygod1986 napisał: pobierz inssid zobacz najbliższą sieć Wi-Fi. hmmm whats inssid? i gdzie pobrać?
Reply
#6

ohmygod1986 napisał: pobierz inssid zobacz najbliższą sieć Wi-Fi. ok, po prostu go pobierz. więc co z tym zrobić?
Reply
#7

Sprawdź, który kanał jest przeciążony, spróbuj się przełączyć, aby najmniej osób go używało. Zmień kanał na stronie routera.
Reply
#8

ohmygod1986 napisał: Sprawdź, który kanał jest przeciążony, spróbuj się przełączyć, aby najmniej osób go używało. Zmień kanał na stronie routera. OMG, więc chim
Reply
#9

dennis yong napisał: OMG, więc chim Dennis, gdzie mieszkasz? jeśli jesteś w pobliżu, mogę przyjść i pomóc ci spojrzeć. (zwykle są opłaty za haha)
Reply
#10

dennis yong napisał: Próbowałem tego, a nawet zadzwoniłem do M1 i poszedłem do centrum serwisowego Dlink dzisiaj, ale nadal nie ma sensu Problem może dotyczyć Twojego komputera
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)