cs-joke.pl forum
dobre oprogramowanie zabezpieczające Internet? - Printable Version

+- cs-joke.pl forum (https://cs-joke.pl)
+-- Forum: Komputery (https://cs-joke.pl/forum-1.html)
+--- Forum: Windows (https://cs-joke.pl/forum-4.html)
+--- Thread: dobre oprogramowanie zabezpieczające Internet? (/thread-23291.html)

Pages: 1 2


dobre oprogramowanie zabezpieczające Internet? - nagsiscool - 12 Feb 2018

Cześć, norton na mojej płycie głównej właśnie minął 60 dni.   Wszelkie inne marki polecane? A może powinienem po prostu odnowić?


RE: dobre oprogramowanie zabezpieczające Internet? - brownfamily8 - 12 Feb 2018

Avast, Panda, Comodo, Eset, Kaspersky itd


RE: dobre oprogramowanie zabezpieczające Internet? - n3epvva - 12 Feb 2018

Zrzuć nortona. Osobiście wypróbowałem MSE (Microsoft Security Essential), Avast, całkiem dobrze. Comodo, zbyt wiele wyskakujących pytań, które nie jest zbyt trudne dla użytkownika, będzie dla niego bardzo trudne i kłopotliwe.


RE: dobre oprogramowanie zabezpieczające Internet? - bennie1025 - 12 Feb 2018

tungsten2 napisał: Zrzuć nortona. Osobiście wypróbowałem MSE (Microsoft Security Essential), Avast, całkiem dobrze. Comodo, zbyt wiele wyskakujących pytań, które nie jest zbyt trudne dla użytkownika, będzie dla niego bardzo trudne i kłopotliwe. Myślę, że musisz wyrzucić MSE: jest to bardzo rzadkie zjawisko wykrywalności. Użyłem go ostatni raz przez około 2 miesiące - każdego tygodnia, kiedy robiłem mój skan, nic! Potem przełączyłem się na Panda Free, 1 skan wykrył 3 infekcje! Avast, AVG, Avira również są całkiem dobre.


RE: dobre oprogramowanie zabezpieczające Internet? - elnik73.2 - 12 Feb 2018

Osobiście nie ma problemu z MSE. Działa jak najlepiej i pomaga mi wykryć wirusy działające w systemie. Jestem z tego całkiem zadowolony. W rzeczywistości system AVG nie zostałby polecony. Jego wykrywanie jest bardzo niskie i jest to systemowy świder, podobnie jak norton.


RE: dobre oprogramowanie zabezpieczające Internet? - mmoncayo1 - 12 Feb 2018

gkhchay napisał: Myślę, że musisz wyrzucić MSE: jest to bardzo rzadkie zjawisko wykrywalności. Użyłem go ostatni raz przez około 2 miesiące - każdego tygodnia, kiedy robiłem mój skan, nic! Potem przełączyłem się na Panda Free, 1 skan wykrył 3 infekcje! Avast, AVG, Avira również są całkiem dobre. Czy zastanawiałeś się, czy wykrycie jest fałszywie pozytywne? Z drugiej strony, wśród wszystkich negatywów, zarówno raportów MSE, jak i Panda Free, każdy może być fałszywie ujemny - nawet gorszy od fałszywego pozytywu!


RE: dobre oprogramowanie zabezpieczające Internet? - arcticwolf248 - 12 Feb 2018

Pamiętam, że zapisałem jego zdjęcie z tego forum Ten obraz został przeskalowany. Kliknij, aby zobaczyć oryginalny obraz Czy to nadal obowiązuje? Używam Avast! ale wydaje się teraz wolniejsze ...


RE: dobre oprogramowanie zabezpieczające Internet? - adrienvigneron - 12 Feb 2018

nie polecałbym pandy już po ostatniej aktualizacji. ich niedawna aktualizacja spowodowała brak niektórych plików rejestru lub kwarantanny, zwłaszcza w Google i Windows. są bardzo powolne w rozwiązywaniu takich problemów i wciąż znajdują rozwiązanie.


RE: dobre oprogramowanie zabezpieczające Internet? - silvia.capuzzo - 12 Feb 2018

Stan216 napisał: Czy zastanawiałeś się, czy wykrycie jest fałszywie pozytywne? Z drugiej strony, wśród wszystkich negatywów, zarówno raportów MSE, jak i Panda Free, każdy może być fałszywie ujemny - nawet gorszy od fałszywego pozytywu! Nie, nie fałszywie negatywy - sprawdziłem pliki Panda poddane kwarantannie: były to programy reklamowe z niezręcznego programu użytkowego, który odinstalowałem.


RE: dobre oprogramowanie zabezpieczające Internet? - gpersich - 12 Feb 2018

WhiteHunter napisał: nie polecałbym pandy już po ostatniej aktualizacji. ich niedawna aktualizacja spowodowała brak niektórych plików rejestru lub kwarantanny, zwłaszcza w Google i Windows. są bardzo powolne w rozwiązywaniu takich problemów i wciąż znajdują rozwiązanie. Tak, zgadzam się całkowicie. Po przeczytaniu wiadomości od razu odinstalowałem Pandę i zainstalowałem Avirę. No cóż, to było dobre, podczas gdy trwało: między październikiem zeszłego roku i Marem w tym roku, Panda poddała kwarantannie 3 infekcje reklamowe i zablokowała 7 wtargnięć.