dobre oprogramowanie zabezpieczające Internet?
#1

Cześć, norton na mojej płycie głównej właśnie minął 60 dni.   Wszelkie inne marki polecane? A może powinienem po prostu odnowić?
Reply
#2

Avast, Panda, Comodo, Eset, Kaspersky itd
Reply
#3

Zrzuć nortona. Osobiście wypróbowałem MSE (Microsoft Security Essential), Avast, całkiem dobrze. Comodo, zbyt wiele wyskakujących pytań, które nie jest zbyt trudne dla użytkownika, będzie dla niego bardzo trudne i kłopotliwe.
Reply
#4

tungsten2 napisał: Zrzuć nortona. Osobiście wypróbowałem MSE (Microsoft Security Essential), Avast, całkiem dobrze. Comodo, zbyt wiele wyskakujących pytań, które nie jest zbyt trudne dla użytkownika, będzie dla niego bardzo trudne i kłopotliwe. Myślę, że musisz wyrzucić MSE: jest to bardzo rzadkie zjawisko wykrywalności. Użyłem go ostatni raz przez około 2 miesiące - każdego tygodnia, kiedy robiłem mój skan, nic! Potem przełączyłem się na Panda Free, 1 skan wykrył 3 infekcje! Avast, AVG, Avira również są całkiem dobre.
Reply
#5

Osobiście nie ma problemu z MSE. Działa jak najlepiej i pomaga mi wykryć wirusy działające w systemie. Jestem z tego całkiem zadowolony. W rzeczywistości system AVG nie zostałby polecony. Jego wykrywanie jest bardzo niskie i jest to systemowy świder, podobnie jak norton.
Reply
#6

gkhchay napisał: Myślę, że musisz wyrzucić MSE: jest to bardzo rzadkie zjawisko wykrywalności. Użyłem go ostatni raz przez około 2 miesiące - każdego tygodnia, kiedy robiłem mój skan, nic! Potem przełączyłem się na Panda Free, 1 skan wykrył 3 infekcje! Avast, AVG, Avira również są całkiem dobre. Czy zastanawiałeś się, czy wykrycie jest fałszywie pozytywne? Z drugiej strony, wśród wszystkich negatywów, zarówno raportów MSE, jak i Panda Free, każdy może być fałszywie ujemny - nawet gorszy od fałszywego pozytywu!
Reply
#7

Pamiętam, że zapisałem jego zdjęcie z tego forum Ten obraz został przeskalowany. Kliknij, aby zobaczyć oryginalny obraz Czy to nadal obowiązuje? Używam Avast! ale wydaje się teraz wolniejsze ...
Reply
#8

nie polecałbym pandy już po ostatniej aktualizacji. ich niedawna aktualizacja spowodowała brak niektórych plików rejestru lub kwarantanny, zwłaszcza w Google i Windows. są bardzo powolne w rozwiązywaniu takich problemów i wciąż znajdują rozwiązanie.
Reply
#9

Stan216 napisał: Czy zastanawiałeś się, czy wykrycie jest fałszywie pozytywne? Z drugiej strony, wśród wszystkich negatywów, zarówno raportów MSE, jak i Panda Free, każdy może być fałszywie ujemny - nawet gorszy od fałszywego pozytywu! Nie, nie fałszywie negatywy - sprawdziłem pliki Panda poddane kwarantannie: były to programy reklamowe z niezręcznego programu użytkowego, który odinstalowałem.
Reply
#10

WhiteHunter napisał: nie polecałbym pandy już po ostatniej aktualizacji. ich niedawna aktualizacja spowodowała brak niektórych plików rejestru lub kwarantanny, zwłaszcza w Google i Windows. są bardzo powolne w rozwiązywaniu takich problemów i wciąż znajdują rozwiązanie. Tak, zgadzam się całkowicie. Po przeczytaniu wiadomości od razu odinstalowałem Pandę i zainstalowałem Avirę. No cóż, to było dobre, podczas gdy trwało: między październikiem zeszłego roku i Marem w tym roku, Panda poddała kwarantannie 3 infekcje reklamowe i zablokowała 7 wtargnięć.
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)