cs-joke.pl forum
Zastanawiasz się, czy eksperci mogą mi pomóc w mojej sytuacji? - Printable Version

+- cs-joke.pl forum (https://cs-joke.pl)
+-- Forum: Komputery (https://cs-joke.pl/forum-1.html)
+--- Forum: Sprzęt (https://cs-joke.pl/forum-2.html)
+--- Thread: Zastanawiasz się, czy eksperci mogą mi pomóc w mojej sytuacji? (/thread-23308.html)

Pages: 1 2


Zastanawiasz się, czy eksperci mogą mi pomóc w mojej sytuacji? - cayleena - 13 Feb 2018

Zastanawiasz się, czy eksperci mogą mi pomóc w mojej sytuacji?


RE: Zastanawiasz się, czy eksperci mogą mi pomóc w mojej sytuacji? - cristina00100 - 13 Feb 2018

Omg ... Masz ducha. Ale poważnie, nie ma logicznego powodu, dlaczego coś takiego się dzieje ... Może tylko podejrzewać złe PSU lub Mobo. Wysyłane z OnePlus ONEPLUS A3000 za pomocą GAGT


RE: Zastanawiasz się, czy eksperci mogą mi pomóc w mojej sytuacji? - paul.william.reilly - 13 Feb 2018

Próbowałeś użyć innego kabla PSU lub gniazdka ściennego i przetestuj ten sam kabel PSU i skuter na ścianie dla swojego ITX-a i sprawdź, czy tak się stanie.


RE: Zastanawiasz się, czy eksperci mogą mi pomóc w mojej sytuacji? - neelimaat - 13 Feb 2018

Psycovirus napisał: Omg ... Masz ducha. Ale poważnie, nie ma logicznego powodu, dlaczego coś takiego się dzieje ... Może tylko podejrzewać złe PSU lub Mobo. Wysyłane z OnePlus ONEPLUS A3000 za pomocą GAGT 2. część duchów haha Bardziej lubię być mobo jako ts przetestowany jego psu z innym sprzętem Wysłane z Ostateczna Odblokowanie za pomocą GAGT


RE: Zastanawiasz się, czy eksperci mogą mi pomóc w mojej sytuacji? - thompson.norm - 13 Feb 2018

ZrE0_Cha0s napisał: Próbowałeś użyć innego kabla PSU lub gniazdka ściennego i przetestuj ten sam kabel PSU i skuter na ścianie dla swojego ITX-a i sprawdź, czy tak się stanie. Próbowałem innego gniazdka ściennego i głównego kabla zasilającego i nadal nie działał. To samo gniazdko ścienne i główny kabel zasilający pracował dla ITX.


RE: Zastanawiasz się, czy eksperci mogą mi pomóc w mojej sytuacji? - philip.anink - 13 Feb 2018

Ale czy może to być degradacja napięcia czy coś takiego? Czy mogę mieć wystarczająco dużo soku, aby zasilić ITX, ale w jakiś sposób nie wystarczy do zasilenia mojego systemu? Spróbuję wyjąć gpu i jedną laskę lub coś później, żeby sprawdzić, czy działa.


RE: Zastanawiasz się, czy eksperci mogą mi pomóc w mojej sytuacji? - mquinteros.g - 13 Feb 2018

Czy możesz włączyć zasilanie za pomocą wbudowanego przycisku zasilania (na dole po prawej stronie MB)?


RE: Zastanawiasz się, czy eksperci mogą mi pomóc w mojej sytuacji? - michmex35 - 13 Feb 2018

Mógł być uszkodzony przycisk zasilania podwozia. Spróbuj użyć kabla przełącznika zasilania i włącz komputer, zwierając 2 styki przełącznika zasilania.


RE: Zastanawiasz się, czy eksperci mogą mi pomóc w mojej sytuacji? - hdiiulio21 - 13 Feb 2018

Masz jakichś wrogów? Tio hex izit?


RE: Zastanawiasz się, czy eksperci mogą mi pomóc w mojej sytuacji? - maxbounty01 - 13 Feb 2018

Koenig168 napisał: Czy możesz włączyć zasilanie za pomocą wbudowanego przycisku zasilania (na dole po prawej stronie MB)? Nie. Jest oświetlony, ale naciśnij, aby nic się nie stało. Trzymaj się również nth happen