Zastanawiasz się, czy eksperci mogą mi pomóc w mojej sytuacji?
#1

Zastanawiasz się, czy eksperci mogą mi pomóc w mojej sytuacji?
Reply
#2

Omg ... Masz ducha. Ale poważnie, nie ma logicznego powodu, dlaczego coś takiego się dzieje ... Może tylko podejrzewać złe PSU lub Mobo. Wysyłane z OnePlus ONEPLUS A3000 za pomocą GAGT
Reply
#3

Próbowałeś użyć innego kabla PSU lub gniazdka ściennego i przetestuj ten sam kabel PSU i skuter na ścianie dla swojego ITX-a i sprawdź, czy tak się stanie.
Reply
#4

Psycovirus napisał: Omg ... Masz ducha. Ale poważnie, nie ma logicznego powodu, dlaczego coś takiego się dzieje ... Może tylko podejrzewać złe PSU lub Mobo. Wysyłane z OnePlus ONEPLUS A3000 za pomocą GAGT 2. część duchów haha Bardziej lubię być mobo jako ts przetestowany jego psu z innym sprzętem Wysłane z Ostateczna Odblokowanie za pomocą GAGT
Reply
#5

ZrE0_Cha0s napisał: Próbowałeś użyć innego kabla PSU lub gniazdka ściennego i przetestuj ten sam kabel PSU i skuter na ścianie dla swojego ITX-a i sprawdź, czy tak się stanie. Próbowałem innego gniazdka ściennego i głównego kabla zasilającego i nadal nie działał. To samo gniazdko ścienne i główny kabel zasilający pracował dla ITX.
Reply
#6

Ale czy może to być degradacja napięcia czy coś takiego? Czy mogę mieć wystarczająco dużo soku, aby zasilić ITX, ale w jakiś sposób nie wystarczy do zasilenia mojego systemu? Spróbuję wyjąć gpu i jedną laskę lub coś później, żeby sprawdzić, czy działa.
Reply
#7

Czy możesz włączyć zasilanie za pomocą wbudowanego przycisku zasilania (na dole po prawej stronie MB)?
Reply
#8

Mógł być uszkodzony przycisk zasilania podwozia. Spróbuj użyć kabla przełącznika zasilania i włącz komputer, zwierając 2 styki przełącznika zasilania.
Reply
#9

Masz jakichś wrogów? Tio hex izit?
Reply
#10

Koenig168 napisał: Czy możesz włączyć zasilanie za pomocą wbudowanego przycisku zasilania (na dole po prawej stronie MB)? Nie. Jest oświetlony, ale naciśnij, aby nic się nie stało. Trzymaj się również nth happen
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)