cs-joke.pl forum
Kolejny problem z zimnym startem (niezdolny do zasilania) z różnym sezonowym psu? - Printable Version

+- cs-joke.pl forum (https://cs-joke.pl)
+-- Forum: Komputery (https://cs-joke.pl/forum-1.html)
+--- Forum: Sprzęt (https://cs-joke.pl/forum-2.html)
+--- Thread: Kolejny problem z zimnym startem (niezdolny do zasilania) z różnym sezonowym psu? (/thread-23627.html)

Pages: 1 2


Kolejny problem z zimnym startem (niezdolny do zasilania) z różnym sezonowym psu? - dmcuong.arena - 19 Feb 2018

Miej ten problem tam, gdzie mój komputer nie może się ostatnio uruchomić. Czasami może, czasami nie może. Musisz przełączyć przełącznik zasilania i wypróbować nowe gniazdo zasilania, aby uruchomić komputer. Ale po uruchomieniu działa dobrze   Miałem ten problem od rma-ing 4 razy z sezonowym x1050w, który powracał za każdym razem po około 1-2 latach działania i za każdym razem się to pogorszyło. Zastąpiono go na platformę 1000w, a problem powrócił w tym samym przedziale czasowym.   Zmieniłem platformy z platformy 1150 na Ryzen, ale wciąż ten sam problem, więc jest zagadkowy.   Na platformie 1150 była kiedyś kolej 3.3v wyszedł z specyfikacji, ale nie mogę znaleźć, jak monitorować 3.3v kolei na biosach x370 węgla.


RE: Kolejny problem z zimnym startem (niezdolny do zasilania) z różnym sezonowym psu? - mehreen7677 - 19 Feb 2018

Bardziej przypomina wadliwe gniazdko 3pin. Może chciałbyś spróbować w swoim salonie za pomocą zapasowej wtyczki 3pin i sprawdzić, czy są jakieś problemy?


RE: Kolejny problem z zimnym startem (niezdolny do zasilania) z różnym sezonowym psu? - stacey.a.lee - 19 Feb 2018

royfrosty napisał: Bardziej przypomina wadliwe gniazdko 3pin. Hmm próbuję innego gniazda również bez soku. Dom niedawno <4 lat od wprowadzenia.


RE: Kolejny problem z zimnym startem (niezdolny do zasilania) z różnym sezonowym psu? - natalie.ramirez - 19 Feb 2018

Nickzz napisał: Hmm próbuję innego gniazda również bez soku. Dom niedawno <4 lat od wprowadzenia. spróbuj innej marki


RE: Kolejny problem z zimnym startem (niezdolny do zasilania) z różnym sezonowym psu? - adrienvigneron - 19 Feb 2018

royfrosty napisał: Bardziej przypomina wadliwe gniazdko 3pin. Może chciałbyś spróbować w swoim salonie za pomocą zapasowej wtyczki 3pin i sprawdzić, czy są jakieś problemy? Nie. Monitor może zasilić dobrze, zewnętrzny wentylator na tym samym przedłużaczu, który zamienię z moim zasilaniem psu również. Więc może nie być gniazdem?


RE: Kolejny problem z zimnym startem (niezdolny do zasilania) z różnym sezonowym psu? - sanvijna - 19 Feb 2018

Cześć, Domyślam się, że albo kable (PSU do mobo OR mobo do przełącznika zasilania kasety), albo samo mobo mają problemy. A może spróbujesz przeskoczyć, uruchamiając komputer za pomocą śrubokrętu zamiast przycisku zasilania? Możesz bezpiecznie wyeliminować zmienną wtyczkę, podłączając coś innego, np. Ładowarkę do telefonu, aby sprawdzić połączenia elektryczne.


RE: Kolejny problem z zimnym startem (niezdolny do zasilania) z różnym sezonowym psu? - chickrock69 - 19 Feb 2018

Nickzz napisał: Nie. Monitor może zasilić dobrze, zewnętrzny wentylator na tym samym przedłużaczu, który zamienię z moim zasilaniem psu również. Więc może nie być gniazdem? Hmm, ale czy jest tak podejrzliwy, że możesz zmienić się tak wiele razy i nadal ma ten sam problem? Nie może być nowy zasilacz za każdym razem pokazuje ten sam problem, nawet podniósł go do serii Platinum, a jednak zmierzyć się z tym samym problemem?


RE: Kolejny problem z zimnym startem (niezdolny do zasilania) z różnym sezonowym psu? - brownfamily8 - 19 Feb 2018

Poza tym wideo pokazuje jak przekaźnik próbujący wyłączyć zasilacz. Może chcesz sprawdzić swoją płytę główną lub gpu? Sprawdź również, czy możesz włączyć ręcznie na płycie głównej.


RE: Kolejny problem z zimnym startem (niezdolny do zasilania) z różnym sezonowym psu? - adaleybag - 19 Feb 2018

Miałem ten problem z trzema zasilaczami Seasonic G650. Po upływie jednego lub dwóch lat wystąpi problem z uruchomieniem komputera lub wznowieniem pracy w trybie gotowości. 2 jednostki zdarzyły się mojemu komputerowi, inne urządzenie stało się komputerem, który wymodelowałem dla mojej siostry. Wszystko podłączone do ochronnika przeciwprzepięciowego Belkin. Kupiłem zasilacz SuperFlower i wszystko było w porządku od prawie dwóch lat.


RE: Kolejny problem z zimnym startem (niezdolny do zasilania) z różnym sezonowym psu? - feraltex - 19 Feb 2018

yusoffb01 napisał: spróbuj innej marki Hmm jaka marka jest dobra? Poszedłem z sezonową myślą, że jest dobre. Ale