Kolejny problem z zimnym startem (niezdolny do zasilania) z różnym sezonowym psu?
#1

Miej ten problem tam, gdzie mój komputer nie może się ostatnio uruchomić. Czasami może, czasami nie może. Musisz przełączyć przełącznik zasilania i wypróbować nowe gniazdo zasilania, aby uruchomić komputer. Ale po uruchomieniu działa dobrze   Miałem ten problem od rma-ing 4 razy z sezonowym x1050w, który powracał za każdym razem po około 1-2 latach działania i za każdym razem się to pogorszyło. Zastąpiono go na platformę 1000w, a problem powrócił w tym samym przedziale czasowym.   Zmieniłem platformy z platformy 1150 na Ryzen, ale wciąż ten sam problem, więc jest zagadkowy.   Na platformie 1150 była kiedyś kolej 3.3v wyszedł z specyfikacji, ale nie mogę znaleźć, jak monitorować 3.3v kolei na biosach x370 węgla.
Reply
#2

Bardziej przypomina wadliwe gniazdko 3pin. Może chciałbyś spróbować w swoim salonie za pomocą zapasowej wtyczki 3pin i sprawdzić, czy są jakieś problemy?
Reply
#3

royfrosty napisał: Bardziej przypomina wadliwe gniazdko 3pin. Hmm próbuję innego gniazda również bez soku. Dom niedawno <4 lat od wprowadzenia.
Reply
#4

Nickzz napisał: Hmm próbuję innego gniazda również bez soku. Dom niedawno <4 lat od wprowadzenia. spróbuj innej marki
Reply
#5

royfrosty napisał: Bardziej przypomina wadliwe gniazdko 3pin. Może chciałbyś spróbować w swoim salonie za pomocą zapasowej wtyczki 3pin i sprawdzić, czy są jakieś problemy? Nie. Monitor może zasilić dobrze, zewnętrzny wentylator na tym samym przedłużaczu, który zamienię z moim zasilaniem psu również. Więc może nie być gniazdem?
Reply
#6

Cześć, Domyślam się, że albo kable (PSU do mobo OR mobo do przełącznika zasilania kasety), albo samo mobo mają problemy. A może spróbujesz przeskoczyć, uruchamiając komputer za pomocą śrubokrętu zamiast przycisku zasilania? Możesz bezpiecznie wyeliminować zmienną wtyczkę, podłączając coś innego, np. Ładowarkę do telefonu, aby sprawdzić połączenia elektryczne.
Reply
#7

Nickzz napisał: Nie. Monitor może zasilić dobrze, zewnętrzny wentylator na tym samym przedłużaczu, który zamienię z moim zasilaniem psu również. Więc może nie być gniazdem? Hmm, ale czy jest tak podejrzliwy, że możesz zmienić się tak wiele razy i nadal ma ten sam problem? Nie może być nowy zasilacz za każdym razem pokazuje ten sam problem, nawet podniósł go do serii Platinum, a jednak zmierzyć się z tym samym problemem?
Reply
#8

Poza tym wideo pokazuje jak przekaźnik próbujący wyłączyć zasilacz. Może chcesz sprawdzić swoją płytę główną lub gpu? Sprawdź również, czy możesz włączyć ręcznie na płycie głównej.
Reply
#9

Miałem ten problem z trzema zasilaczami Seasonic G650. Po upływie jednego lub dwóch lat wystąpi problem z uruchomieniem komputera lub wznowieniem pracy w trybie gotowości. 2 jednostki zdarzyły się mojemu komputerowi, inne urządzenie stało się komputerem, który wymodelowałem dla mojej siostry. Wszystko podłączone do ochronnika przeciwprzepięciowego Belkin. Kupiłem zasilacz SuperFlower i wszystko było w porządku od prawie dwóch lat.
Reply
#10

yusoffb01 napisał: spróbuj innej marki Hmm jaka marka jest dobra? Poszedłem z sezonową myślą, że jest dobre. Ale
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)