cs-joke.pl forum
American Megatrends zawsze wyskoczy przy uruchomieniu komputera - Printable Version

+- cs-joke.pl forum (https://cs-joke.pl)
+-- Forum: Komputery (https://cs-joke.pl/forum-1.html)
+--- Forum: Sprzęt (https://cs-joke.pl/forum-2.html)
+--- Thread: American Megatrends zawsze wyskoczy przy uruchomieniu komputera (/thread-2454.html)



American Megatrends zawsze wyskoczy przy uruchomieniu komputera - ricko.zaky - 01 Dec 2016

Cześć Jestem obecnie pracuje w tej kwestii , że to Amerykański Megatrendy zawsze wyskoczy przy uruchomieniu komputera i resetuje mi ustawienia BIOS. Komputer w stanie uruchomić i okna są w stanie uruchomić po poszedłem do skonfigurowania. Mam wymęczone przeinstalować barana i odłącz wszystkie USB przed uruchomieniem i nie stanowi to działa. Każde rozwiązanie tego ?   Obecnie używam : I5 4670k Asus Maximus vi bohaterem Corsair h80i Corsair Vengeance pro 2x4gb 1800MHz Zotac GTX 980ti Cooler Master m2 silent pro 720watt Crucial m4 SSD 128GB w RAID 0 x2 Toshiba HDD 1TB 7200rpm


RE: American Megatrends zawsze wyskoczy przy uruchomieniu komputera - emrebahcivan87 - 01 Dec 2016

American Megatrends pop-up jest normalne , ponieważ oznacza, że BIOS jest uruchamiania (chyba, że szybko rozruchu w trybie UEFI , który sprawia, że znikają ) Ale poza tym, resetowanie ustawień BIOS jest jedynym problemem w porządku?


RE: American Megatrends zawsze wyskoczy przy uruchomieniu komputera - pbergeron21 - 01 Dec 2016

december5 napisał: Cześć Jestem obecnie pracuje w tej kwestii , że to Amerykański Megatrendy zawsze wyskoczy przy uruchomieniu komputera i resetuje mi ustawienia BIOS. Komputer w stanie uruchomić i okna są w stanie uruchomić po poszedłem do skonfigurowania. Mam wymęczone przeinstalować barana i odłącz wszystkie USB przed uruchomieniem i nie stanowi to działa. Każde rozwiązanie tego ? Obecnie używam : I5 4670k Asus Maximus vi bohaterem Corsair h80i Corsair Vengeance pro 2x4gb 1800MHz Zotac GTX 980ti Cooler Master m2 silent pro 720watt Crucial m4 SSD 128GB w RAID 0 x2 Toshiba HDD 1TB 7200rpm Wydaje się swoimi Mobo CMOS baterii należy wymienić na nowy.


RE: American Megatrends zawsze wyskoczy przy uruchomieniu komputera - asdfwerj42 - 01 Dec 2016

Kup baterię CR2032 powszechnie dostępne w supermarketach .


RE: American Megatrends zawsze wyskoczy przy uruchomieniu komputera - sodeden.3 - 01 Dec 2016

cześć, ale dlaczego mój BIOS utrzymać resetowania domyślne?


RE: American Megatrends zawsze wyskoczy przy uruchomieniu komputera - iheartglee - 01 Dec 2016

Firmware płyty głównej config na lotnym chip pamięci jest podtrzymywany przez baterię , żeby go 24/7 obsłudze. Pamięć ulotna nie może posiadać dane bez zasilania . Więc kiedy bateria zabrakło mocy, config na chipie zostaje spłukany . Stąd firmware zostanie zresetowana za każdym razem po włączeniu komputera. Podobnie dla baranów, również z wykorzystaniem pamięć ulotną będzie miała swoje dane spłukany każdym restarcie / włączeniu komputera.


RE: American Megatrends zawsze wyskoczy przy uruchomieniu komputera - adaleybag - 01 Dec 2016

bcoz umierających CMOS maty nie może posiadać ten wee trochę danych, które są ustawienia BIOS wierzę. zastąpienie tego płata zgodnie z zaleceniami shold rade


RE: American Megatrends zawsze wyskoczy przy uruchomieniu komputera - senthilprabhu.ind - 01 Dec 2016

haha dobrze. Bardzo dziękuję chłopaki będą kupować baterię i zastąpić ją TMR . DZIĘKI!