cs-joke.pl forum
Aztech Wireless-N (300 Mb / s) Gigabit Router GR7000 - Trial dostarczony przez Conver - Printable Version

+- cs-joke.pl forum (https://cs-joke.pl)
+-- Forum: Komputery (https://cs-joke.pl/forum-1.html)
+--- Forum: Internet (https://cs-joke.pl/forum-6.html)
+--- Thread: Aztech Wireless-N (300 Mb / s) Gigabit Router GR7000 - Trial dostarczony przez Conver (/thread-24832.html)

Pages: 1 2


Aztech Wireless-N (300 Mb / s) Gigabit Router GR7000 - Trial dostarczony przez Conver - wolverine3xl - 21 Mar 2018

Szukamy członków forum, którzy chcą wziąć udział w teście użyteczności dla gigabitowego routera Aztech GR7000 4-portowy szybki router Wireless-N (300 Mbps) z hostem USB. Ten nowo zaprojektowany router Gigabit ma wydajność routingu 600 Mb / s i wyższą.       Wymagania   Zapewnia informacje zwrotne dotyczące użyteczności, łączności za pośrednictwem sieci bezprzewodowej i wydajności routingu   Daj nam znać, a my chcielibyśmy usłyszeć od ciebie.   Aztech HQ


RE: Aztech Wireless-N (300 Mb / s) Gigabit Router GR7000 - Trial dostarczony przez Conver - tkrol94 - 21 Mar 2018

Aztech HQ napisał: Szukamy członków forum, którzy chcą wziąć udział w teście użyteczności dla gigabitowego routera Aztech GR7000 4-portowy szybki router Wireless-N (300 Mbps) z hostem USB. Ten nowo zaprojektowany router Gigabit ma wydajność routingu 600 Mb / s i wyższą. Wymagania Zapewnia informacje zwrotne dotyczące użyteczności, łączności za pośrednictwem sieci bezprzewodowej i wydajności routingu Daj nam znać, a my chcielibyśmy usłyszeć od ciebie. Aztech HQ Jestem zainteresowany ... Ale nie jestem dobry w pisaniu raportów z testów ..


RE: Aztech Wireless-N (300 Mb / s) Gigabit Router GR7000 - Trial dostarczony przez Conver - bb410912 - 21 Mar 2018

Wow szybko. Czy mogę też się zarejestrować?


RE: Aztech Wireless-N (300 Mb / s) Gigabit Router GR7000 - Trial dostarczony przez Conver - buford39 - 21 Mar 2018

stabilny, seowbin chce wspierać pls obejmują moi


RE: Aztech Wireless-N (300 Mb / s) Gigabit Router GR7000 - Trial dostarczony przez Conver - arcticwolf248 - 21 Mar 2018

chciałbym również zapisać się na wersję próbną! oh btw, czy mógłbyś wyjaśnić, w jaki sposób chcielibyśmy przetestować wydajność routingu? Trochę trudno jest przekroczyć limit 600 Mb / s, chyba że podzielę moją sieć na 2 i streamuję pliki lol. Co to jest limit sesji na tym urządzeniu? lub issit również otwarte do testowania = P


RE: Aztech Wireless-N (300 Mb / s) Gigabit Router GR7000 - Trial dostarczony przez Conver - bigbadwolf94 - 21 Mar 2018

etherealism napisał: chciałbym również zapisać się na wersję próbną! oh btw, czy mógłbyś wyjaśnić, w jaki sposób chcielibyśmy przetestować wydajność routingu? Trochę trudno jest przekroczyć limit 600 Mb / s, chyba że podzielę moją sieć na 2 i streamuję pliki lol. Co to jest limit sesji na tym urządzeniu? lub issit również otwarte do testowania = P IxChariot lub iperf


RE: Aztech Wireless-N (300 Mb / s) Gigabit Router GR7000 - Trial dostarczony przez Conver - nrezaeipl - 21 Mar 2018

w tym przypadku jest to test syntetyczny już mah. można wykonać w domu (=


RE: Aztech Wireless-N (300 Mb / s) Gigabit Router GR7000 - Trial dostarczony przez Conver - shubhangidreams - 21 Mar 2018

Chcesz zobaczyć wydajność tego routera. Wygląda na to, że jest to jednopasmowy bezprzewodowy router bezprzewodowy 2.4 GHz


RE: Aztech Wireless-N (300 Mb / s) Gigabit Router GR7000 - Trial dostarczony przez Conver - roula.aj - 21 Mar 2018

wyglądają interesująco ... Dołącz mnie


RE: Aztech Wireless-N (300 Mb / s) Gigabit Router GR7000 - Trial dostarczony przez Conver - adel.a.amin - 21 Mar 2018

Interesujące ... może również wspierać sieci szerokopasmowe następnej generacji. pls obejmują mnie na rozprawę