Aztech Wireless-N (300 Mb / s) Gigabit Router GR7000 - Trial dostarczony przez Conver
#1

Szukamy członków forum, którzy chcą wziąć udział w teście użyteczności dla gigabitowego routera Aztech GR7000 4-portowy szybki router Wireless-N (300 Mbps) z hostem USB. Ten nowo zaprojektowany router Gigabit ma wydajność routingu 600 Mb / s i wyższą.       Wymagania   Zapewnia informacje zwrotne dotyczące użyteczności, łączności za pośrednictwem sieci bezprzewodowej i wydajności routingu   Daj nam znać, a my chcielibyśmy usłyszeć od ciebie.   Aztech HQ
Reply
#2

Aztech HQ napisał: Szukamy członków forum, którzy chcą wziąć udział w teście użyteczności dla gigabitowego routera Aztech GR7000 4-portowy szybki router Wireless-N (300 Mbps) z hostem USB. Ten nowo zaprojektowany router Gigabit ma wydajność routingu 600 Mb / s i wyższą. Wymagania Zapewnia informacje zwrotne dotyczące użyteczności, łączności za pośrednictwem sieci bezprzewodowej i wydajności routingu Daj nam znać, a my chcielibyśmy usłyszeć od ciebie. Aztech HQ Jestem zainteresowany ... Ale nie jestem dobry w pisaniu raportów z testów ..
Reply
#3

Wow szybko. Czy mogę też się zarejestrować?
Reply
#4

stabilny, seowbin chce wspierać pls obejmują moi
Reply
#5

chciałbym również zapisać się na wersję próbną! oh btw, czy mógłbyś wyjaśnić, w jaki sposób chcielibyśmy przetestować wydajność routingu? Trochę trudno jest przekroczyć limit 600 Mb / s, chyba że podzielę moją sieć na 2 i streamuję pliki lol. Co to jest limit sesji na tym urządzeniu? lub issit również otwarte do testowania = P
Reply
#6

etherealism napisał: chciałbym również zapisać się na wersję próbną! oh btw, czy mógłbyś wyjaśnić, w jaki sposób chcielibyśmy przetestować wydajność routingu? Trochę trudno jest przekroczyć limit 600 Mb / s, chyba że podzielę moją sieć na 2 i streamuję pliki lol. Co to jest limit sesji na tym urządzeniu? lub issit również otwarte do testowania = P IxChariot lub iperf
Reply
#7

w tym przypadku jest to test syntetyczny już mah. można wykonać w domu (=
Reply
#8

Chcesz zobaczyć wydajność tego routera. Wygląda na to, że jest to jednopasmowy bezprzewodowy router bezprzewodowy 2.4 GHz
Reply
#9

wyglądają interesująco ... Dołącz mnie
Reply
#10

Interesujące ... może również wspierać sieci szerokopasmowe następnej generacji. pls obejmują mnie na rozprawę
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)