cs-joke.pl forum
Narzędzia do otwierania plików VM - Printable Version

+- cs-joke.pl forum (https://cs-joke.pl)
+-- Forum: Komputery (https://cs-joke.pl/forum-1.html)
+--- Forum: Windows (https://cs-joke.pl/forum-4.html)
+--- Thread: Narzędzia do otwierania plików VM (/thread-25097.html)



Narzędzia do otwierania plików VM - panyadede - 29 Mar 2018

Cześć, czy mogę prosić, czy ktoś używa jakichkolwiek narzędzi do otwierania plików utworzonych przez VM, ponieważ moja maszyna wirtualna uszkodziła moje pliki i próbuję otworzyć i zobaczyć, czy mogę wydobyć wszystko i zamienić na inny system.


RE: Narzędzia do otwierania plików VM - joberec - 29 Mar 2018

ZrE0_Cha0s napisał: Cześć, czy mogę prosić, czy ktoś używa jakichkolwiek narzędzi do otwierania plików utworzonych przez VM, ponieważ moja maszyna wirtualna uszkodziła moje pliki i próbuję otworzyć i zobaczyć, czy mogę wydobyć wszystko i zamienić na inny system. LOL.. Przykro mi to mówić, nie działa w ten sposób. hahahahaa z jakiej platformy korzystasz? Stacja robocza VMWare lub co? proszę podać pełną nazwę oprogramowania i czy mógłbyś podać szczegółowo, co masz na myśli przez zepsute co próbujesz wyodrębnić


RE: Narzędzia do otwierania plików VM - wolverine3xl - 29 Mar 2018

Używałem tych emultorów Androida, takich jak NOx i droid4x. W związku z tym, że jeden raz moje wyścigi CB i wszystkie VM Fies nie mogły otworzyć msg. Poza tym to dane aplikacji, które muszę wyodrębnić.


RE: Narzędzia do otwierania plików VM - bigbadwolf94 - 29 Mar 2018

więc są pliki na VM? czy jest to biblioteka współdzielona, tzn. pliki znajdują się w systemie hosta, a system-gość może uzyskać do niego dostęp za pośrednictwem wspólnego dysku?


RE: Narzędzia do otwierania plików VM - karina8101 - 29 Mar 2018

_Dave_ napisał: więc są pliki na VM? czy jest to biblioteka współdzielona, tzn. pliki znajdują się w systemie hosta, a system-gość może uzyskać do niego dostęp za pośrednictwem wspólnego dysku? tak, są w .vmdk i nie sądzę, że jego biblioteka współdzielona, może wyodrębnić dane tylko w pliku .vmdk.


RE: Narzędzia do otwierania plików VM - s.h.e.el.a.gh.kachel97.860 - 29 Mar 2018

Nie robiłem tego wcześniej, ale wydaje mi się, że potrzebujesz narzędzia kryminalistycznego. spróbuj wyszukać encase lub ftk. jednak niewolne.


RE: Narzędzia do otwierania plików VM - neil.ralph - 29 Mar 2018

Cześć ZrE0_Cha0s, Chciałbym zasugerować Wam Stellar Phoenix Virtual Machine Data Recovery, który może łatwo odzyskać wszystkie dane z VM, które zostały utracone z powodu formatowania i uszkodzenia systemu plików. Możesz wypróbować to oprogramowanie, aby rozwiązać swój problem. Powodzenia!


RE: Narzędzia do otwierania plików VM - hammock720 - 29 Mar 2018

lslizzysmith002 napisał: Cześć ZrE0_Cha0s, Chciałbym zasugerować Wam Stellar Phoenix Virtual Machine Data Recovery, który może łatwo odzyskać wszystkie dane z VM, które zostały utracone z powodu formatowania i uszkodzenia systemu plików. Możesz wypróbować to oprogramowanie, aby rozwiązać swój problem. Powodzenia! ok, thx za pomoc. wypróbuje to i zobaczy.