Narzędzia do otwierania plików VM
#1

Cześć, czy mogę prosić, czy ktoś używa jakichkolwiek narzędzi do otwierania plików utworzonych przez VM, ponieważ moja maszyna wirtualna uszkodziła moje pliki i próbuję otworzyć i zobaczyć, czy mogę wydobyć wszystko i zamienić na inny system.
Reply
#2

ZrE0_Cha0s napisał: Cześć, czy mogę prosić, czy ktoś używa jakichkolwiek narzędzi do otwierania plików utworzonych przez VM, ponieważ moja maszyna wirtualna uszkodziła moje pliki i próbuję otworzyć i zobaczyć, czy mogę wydobyć wszystko i zamienić na inny system. LOL.. Przykro mi to mówić, nie działa w ten sposób. hahahahaa z jakiej platformy korzystasz? Stacja robocza VMWare lub co? proszę podać pełną nazwę oprogramowania i czy mógłbyś podać szczegółowo, co masz na myśli przez zepsute co próbujesz wyodrębnić
Reply
#3

Używałem tych emultorów Androida, takich jak NOx i droid4x. W związku z tym, że jeden raz moje wyścigi CB i wszystkie VM Fies nie mogły otworzyć msg. Poza tym to dane aplikacji, które muszę wyodrębnić.
Reply
#4

więc są pliki na VM? czy jest to biblioteka współdzielona, tzn. pliki znajdują się w systemie hosta, a system-gość może uzyskać do niego dostęp za pośrednictwem wspólnego dysku?
Reply
#5

_Dave_ napisał: więc są pliki na VM? czy jest to biblioteka współdzielona, tzn. pliki znajdują się w systemie hosta, a system-gość może uzyskać do niego dostęp za pośrednictwem wspólnego dysku? tak, są w .vmdk i nie sądzę, że jego biblioteka współdzielona, może wyodrębnić dane tylko w pliku .vmdk.
Reply
#6

Nie robiłem tego wcześniej, ale wydaje mi się, że potrzebujesz narzędzia kryminalistycznego. spróbuj wyszukać encase lub ftk. jednak niewolne.
Reply
#7

Cześć ZrE0_Cha0s, Chciałbym zasugerować Wam Stellar Phoenix Virtual Machine Data Recovery, który może łatwo odzyskać wszystkie dane z VM, które zostały utracone z powodu formatowania i uszkodzenia systemu plików. Możesz wypróbować to oprogramowanie, aby rozwiązać swój problem. Powodzenia!
Reply
#8

lslizzysmith002 napisał: Cześć ZrE0_Cha0s, Chciałbym zasugerować Wam Stellar Phoenix Virtual Machine Data Recovery, który może łatwo odzyskać wszystkie dane z VM, które zostały utracone z powodu formatowania i uszkodzenia systemu plików. Możesz wypróbować to oprogramowanie, aby rozwiązać swój problem. Powodzenia! ok, thx za pomoc. wypróbuje to i zobaczy.
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)