cs-joke.pl forum
Lazada zjadł więcej niż 50 $ moich kredytów w sklepie. Czy istnieje regres? - Printable Version

+- cs-joke.pl forum (https://cs-joke.pl)
+-- Forum: Komputery (https://cs-joke.pl/forum-1.html)
+--- Forum: Sprzęt (https://cs-joke.pl/forum-2.html)
+--- Thread: Lazada zjadł więcej niż 50 $ moich kredytów w sklepie. Czy istnieje regres? (/thread-25269.html)

Pages: 1 2


Lazada zjadł więcej niż 50 $ moich kredytów w sklepie. Czy istnieje regres? - ckwnicee - 03 Apr 2018

Witaj, w końcu otrzymałem zwrot środków w sklepie z powodu problemu z zamówieniem i kiedy użyłem ich dzisiaj, anulowano je i odmówiłem zwrotu kredytów w sklepie. Jak mogę odzyskać pieniądze?


RE: Lazada zjadł więcej niż 50 $ moich kredytów w sklepie. Czy istnieje regres? - one.true.nicoya - 03 Apr 2018

Kontaktujesz się z nimi


RE: Lazada zjadł więcej niż 50 $ moich kredytów w sklepie. Czy istnieje regres? - txwly - 03 Apr 2018

lo3xlo2x napisał: Witaj, w końcu otrzymałem zwrot środków w sklepie z powodu problemu z zamówieniem i kiedy użyłem ich dzisiaj, anulowano je i odmówiłem zwrotu kredytów w sklepie. Jak mogę odzyskać pieniądze? Szczerze mówiąc, nie jestem pewien, na czym polega problem oparty na twoim oświadczeniu. Najpierw wspomniałeś, że w końcu odzyskałeś środki, a potem powiedziałeś, że odmówili zwrotu kredytów. Potem powiedzieliście, jak odzyskać swoje pieniądze. Być może chcesz wyjaśnić? W każdym razie musieli podać powód odmowy zwrotu pieniędzy lub kredytów, w zależności od tego. Może być, jeśli możesz podzielić się powodem przed rozmową o regresie.


RE: Lazada zjadł więcej niż 50 $ moich kredytów w sklepie. Czy istnieje regres? - beachesndeserts - 03 Apr 2018

watzup_ken napisał: Szczerze mówiąc, nie jestem pewien, na czym polega problem oparty na twoim oświadczeniu. Najpierw wspomniałeś, że w końcu odzyskałeś środki, a potem powiedziałeś, że odmówili zwrotu kredytów. Potem powiedzieliście, jak odzyskać swoje pieniądze. Być może chcesz wyjaśnić? W każdym razie musieli podać powód odmowy zwrotu pieniędzy lub kredytów, w zależności od tego. Może być, jeśli możesz podzielić się powodem przed rozmową o regresie. Mówi, że zlecenie, które ostatnio wydał, miało jakiś problem, a lazada odesłał mu kredyt ze sklepu tak więc kilka dni później próbuje kupić coś innego za pomocą kredytu sklepu, ale lazada anuluje zamówienie, a także odmawia zwrotu kredytu ze sklepu dlaczego nie skontaktujesz się z nimi ponownie, aby zweryfikować prawidłowo i zapytaj ich, dlaczego nigdy nie zwrócą kredytu w sklepie .... może przegapią zamówienie lub dostaną jakiś błąd systemowy


RE: Lazada zjadł więcej niż 50 $ moich kredytów w sklepie. Czy istnieje regres? - nrezaeipl - 03 Apr 2018

xtractor napisał: Mówi, że zlecenie, które ostatnio wydał, miało jakiś problem, a lazada odesłał mu kredyt ze sklepu tak więc kilka dni później próbuje kupić coś innego za pomocą kredytu sklepu, ale lazada anuluje zamówienie, a także odmawia zwrotu kredytu ze sklepu Teraz rozumiem. Najlepiej wtedy, jeśli porozmawiasz z TS o swoich pracownikach obsługi klienta. Nie ma powodu, dla którego odmówią zwrotu, gdy zamówienie zostanie anulowane. Jest również niezgodne z prawem, aby nie zwracać pieniędzy za produkt lub usługę, które nie są świadczone.


RE: Lazada zjadł więcej niż 50 $ moich kredytów w sklepie. Czy istnieje regres? - syed.danish - 03 Apr 2018

Powiedzieli, że pokazałem zachowanie sprzedawcy, gdy użyłem kredytów z mojego sklepu do kupowania przedmiotów w trzech zamówieniach zamiast jednego, to oni dali mi zwrot w oddzielnych zwrotach, ponieważ ich system nie mógł wygenerować tak dużego kodu kuponu, więc dwa z nich został odwołany, a oni odmówili zwrotu mojego kredytu sklepowego.


RE: Lazada zjadł więcej niż 50 $ moich kredytów w sklepie. Czy istnieje regres? - spikeball17 - 03 Apr 2018

więc to są kupony, które zostały anulowane, a nie twoje q-pieniądze? dosyć niejasny


RE: Lazada zjadł więcej niż 50 $ moich kredytów w sklepie. Czy istnieje regres? - harddicktony - 03 Apr 2018

Koenig168 napisał: więc to są kupony, które zostały anulowane, a nie twoje q-pieniądze? dosyć niejasny Dun mix qoo10 z lazada, w lazada nie ma żadnego qmoney. Pytanie do TS, kredyty sklepowe są w jakiej formie? Podobny do rabatów liveup ??? Lub kod z kuponu? A jeśli zapłaciłeś z CC, czy zwrot nie powinien być skierowany do CC, zamiast blokować cię lazadą w formie kredytów? Myślisz, że to jest niezgodne z prawem?


RE: Lazada zjadł więcej niż 50 $ moich kredytów w sklepie. Czy istnieje regres? - andrea.sui2008 - 03 Apr 2018

shadow84 napisał: Dun mix qoo10 z lazada, w lazada nie ma żadnego qmoney. Pytanie do TS, kredyty sklepowe są w jakiej formie? Podobny do rabatów liveup ??? Lub kod z kuponu? A jeśli zapłaciłeś z CC, czy zwrot nie powinien być skierowany do CC, zamiast blokować cię lazadą w formie kredytów? Myślisz, że to jest niezgodne z prawem? kod rabatowy Poprzednio płatne w gotówce, ale gdy zwróciłem przedmiot, wybrałem opcję zwrotu kredytu sklepowego, aby uzyskać rzeczywistą cenę zwracanego towaru i nie stracić rabatu promocyjnego,


RE: Lazada zjadł więcej niż 50 $ moich kredytów w sklepie. Czy istnieje regres? - oussa.samadi - 03 Apr 2018

lo3xlo2x napisał: kod rabatowy Poprzednio płatne w gotówce, ale gdy zwróciłem przedmiot, wybrałem opcję zwrotu kredytu sklepowego, aby uzyskać rzeczywistą cenę zwracanego towaru i nie stracić rabatu promocyjnego, więc kod kuponu jest wart 50 USD?