Lazada zjadł więcej niż 50 $ moich kredytów w sklepie. Czy istnieje regres?
#1

Witaj, w końcu otrzymałem zwrot środków w sklepie z powodu problemu z zamówieniem i kiedy użyłem ich dzisiaj, anulowano je i odmówiłem zwrotu kredytów w sklepie. Jak mogę odzyskać pieniądze?
Reply
#2

Kontaktujesz się z nimi
Reply
#3

lo3xlo2x napisał: Witaj, w końcu otrzymałem zwrot środków w sklepie z powodu problemu z zamówieniem i kiedy użyłem ich dzisiaj, anulowano je i odmówiłem zwrotu kredytów w sklepie. Jak mogę odzyskać pieniądze? Szczerze mówiąc, nie jestem pewien, na czym polega problem oparty na twoim oświadczeniu. Najpierw wspomniałeś, że w końcu odzyskałeś środki, a potem powiedziałeś, że odmówili zwrotu kredytów. Potem powiedzieliście, jak odzyskać swoje pieniądze. Być może chcesz wyjaśnić? W każdym razie musieli podać powód odmowy zwrotu pieniędzy lub kredytów, w zależności od tego. Może być, jeśli możesz podzielić się powodem przed rozmową o regresie.
Reply
#4

watzup_ken napisał: Szczerze mówiąc, nie jestem pewien, na czym polega problem oparty na twoim oświadczeniu. Najpierw wspomniałeś, że w końcu odzyskałeś środki, a potem powiedziałeś, że odmówili zwrotu kredytów. Potem powiedzieliście, jak odzyskać swoje pieniądze. Być może chcesz wyjaśnić? W każdym razie musieli podać powód odmowy zwrotu pieniędzy lub kredytów, w zależności od tego. Może być, jeśli możesz podzielić się powodem przed rozmową o regresie. Mówi, że zlecenie, które ostatnio wydał, miało jakiś problem, a lazada odesłał mu kredyt ze sklepu tak więc kilka dni później próbuje kupić coś innego za pomocą kredytu sklepu, ale lazada anuluje zamówienie, a także odmawia zwrotu kredytu ze sklepu dlaczego nie skontaktujesz się z nimi ponownie, aby zweryfikować prawidłowo i zapytaj ich, dlaczego nigdy nie zwrócą kredytu w sklepie .... może przegapią zamówienie lub dostaną jakiś błąd systemowy
Reply
#5

xtractor napisał: Mówi, że zlecenie, które ostatnio wydał, miało jakiś problem, a lazada odesłał mu kredyt ze sklepu tak więc kilka dni później próbuje kupić coś innego za pomocą kredytu sklepu, ale lazada anuluje zamówienie, a także odmawia zwrotu kredytu ze sklepu Teraz rozumiem. Najlepiej wtedy, jeśli porozmawiasz z TS o swoich pracownikach obsługi klienta. Nie ma powodu, dla którego odmówią zwrotu, gdy zamówienie zostanie anulowane. Jest również niezgodne z prawem, aby nie zwracać pieniędzy za produkt lub usługę, które nie są świadczone.
Reply
#6

Powiedzieli, że pokazałem zachowanie sprzedawcy, gdy użyłem kredytów z mojego sklepu do kupowania przedmiotów w trzech zamówieniach zamiast jednego, to oni dali mi zwrot w oddzielnych zwrotach, ponieważ ich system nie mógł wygenerować tak dużego kodu kuponu, więc dwa z nich został odwołany, a oni odmówili zwrotu mojego kredytu sklepowego.
Reply
#7

więc to są kupony, które zostały anulowane, a nie twoje q-pieniądze? dosyć niejasny
Reply
#8

Koenig168 napisał: więc to są kupony, które zostały anulowane, a nie twoje q-pieniądze? dosyć niejasny Dun mix qoo10 z lazada, w lazada nie ma żadnego qmoney. Pytanie do TS, kredyty sklepowe są w jakiej formie? Podobny do rabatów liveup ??? Lub kod z kuponu? A jeśli zapłaciłeś z CC, czy zwrot nie powinien być skierowany do CC, zamiast blokować cię lazadą w formie kredytów? Myślisz, że to jest niezgodne z prawem?
Reply
#9

shadow84 napisał: Dun mix qoo10 z lazada, w lazada nie ma żadnego qmoney. Pytanie do TS, kredyty sklepowe są w jakiej formie? Podobny do rabatów liveup ??? Lub kod z kuponu? A jeśli zapłaciłeś z CC, czy zwrot nie powinien być skierowany do CC, zamiast blokować cię lazadą w formie kredytów? Myślisz, że to jest niezgodne z prawem? kod rabatowy Poprzednio płatne w gotówce, ale gdy zwróciłem przedmiot, wybrałem opcję zwrotu kredytu sklepowego, aby uzyskać rzeczywistą cenę zwracanego towaru i nie stracić rabatu promocyjnego,
Reply
#10

lo3xlo2x napisał: kod rabatowy Poprzednio płatne w gotówce, ale gdy zwróciłem przedmiot, wybrałem opcję zwrotu kredytu sklepowego, aby uzyskać rzeczywistą cenę zwracanego towaru i nie stracić rabatu promocyjnego, więc kod kuponu jest wart 50 USD?
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)