cs-joke.pl forum
Czy fuwell to dobry sklep? - Printable Version

+- cs-joke.pl forum (https://cs-joke.pl)
+-- Forum: Komputery (https://cs-joke.pl/forum-1.html)
+--- Forum: Sprzęt (https://cs-joke.pl/forum-2.html)
+--- Thread: Czy fuwell to dobry sklep? (/thread-25723.html)

Pages: 1 2


Czy fuwell to dobry sklep? - anamaria.hernansanz - 12 May 2018

Każdy sexpert może pomóc?


RE: Czy fuwell to dobry sklep? - stacey.a.lee - 12 May 2018

dunno lei dlaczego lei? masz problemy z nimi lei?


RE: Czy fuwell to dobry sklep? - knotlikeyou - 12 May 2018

Motywy PC Knn lub fuwell? Również ah, Jak leniwy dystrybutor? Zobacz amd części apu


RE: Czy fuwell to dobry sklep? - williambswygart - 12 May 2018

Kup od nich wcześniej z przyjacielem. Nieźle, ale nie najlepiej. Tak bardzo. Podejmij wysiłek, aby przyjrzeć się cenom i postawom pracującego personelu


RE: Czy fuwell to dobry sklep? - kurtfhouse - 12 May 2018

Kupiłem od nich moją skrzynkę. Nieźle. Moje najgorsze doświadczenie to sklep ABNN. ha ha


RE: Czy fuwell to dobry sklep? - anumolrafaanumol - 12 May 2018

Od lat kupuję od nich wszystkie komponenty do komputerów osobistych, ich ceny mogą nie być najlepsze, ale ich obsługa nie jest zła, zwykle przyjazna, po 1 latach miała tylko jedno złe doświadczenie ze swoim złym podejściem do personelu.


RE: Czy fuwell to dobry sklep? - peter.ely - 12 May 2018

Oceny osobiste; PCT - Powyżej przyzwoite, ceny głównie nieznacznie poniżej sprzedaży detalicznej, mogą negocjować, svc 4 * Cybermind - Przyzwoite, ceny głównie w sprzedaży detalicznej, bez negocjacji, svc 3.5 * Laser - Powyżej przyzwoite, ceny głównie nieznacznie poniżej sprzedaży detalicznej, mogą negocjować, svc 4.5 * Scorpia - Powyżej przyzwoite, ceny głównie powyżej sprzedaży detalicznej, crap nego, svc 4.5 * Fuwell - OK, ceny najczęściej w sprzedaży detalicznej, negocjacje zależą, svc 3.5 * Infinity - Były


RE: Czy fuwell to dobry sklep? - shreeshesh - 12 May 2018

W moim osobistym doświadczeniu ostatnio Fuwell był bardzo nieetyczny. Oszukałem kupon o wartości 10 USD NTUC od Fuwella po zakupie gigabajtowego mobo. Wycięli numer seryjny na pudełku wymaganym do odkupienia, którego nie znałem w tym momencie zakupu. Przesyłaj pocztą e-mail dystrybutora Gigabyte, aby podkreślić ten problem. W końcu powiedziano, aby wrócić do Fuwell, aby odebrać kupon. Nie mogłem jednak zawracać sobie głowy wyjazdem. Mogłem stracić 10 $, ale prawdopodobnie zaoszczędziłem o wiele więcej, nie wchodząc ponownie w Fuwell.


RE: Czy fuwell to dobry sklep? - tajhea101 - 12 May 2018

Ark Law napisał: Oceny osobiste; PCT - Powyżej przyzwoite, ceny głównie nieznacznie poniżej sprzedaży detalicznej, mogą negocjować, svc 4 * Cybermind - Przyzwoite, ceny głównie w sprzedaży detalicznej, bez negocjacji, svc 3.5 * Laser - Powyżej przyzwoite, ceny głównie nieznacznie poniżej sprzedaży detalicznej, mogą negocjować, svc 4.5 * Scorpia - Powyżej przyzwoite, ceny głównie powyżej sprzedaży detalicznej, crap nego, svc 4.5 * Fuwell - OK, ceny najczęściej w sprzedaży detalicznej, negocjacje zależą, svc 3.5 * Infinity - Były


RE: Czy fuwell to dobry sklep? - abbymo7 - 12 May 2018

kupuję od fuwell przedtem. ich ceny są w porządku.