Czy fuwell to dobry sklep?
#1

Każdy sexpert może pomóc?
Reply
#2

dunno lei dlaczego lei? masz problemy z nimi lei?
Reply
#3

Motywy PC Knn lub fuwell? Również ah, Jak leniwy dystrybutor? Zobacz amd części apu
Reply
#4

Kup od nich wcześniej z przyjacielem. Nieźle, ale nie najlepiej. Tak bardzo. Podejmij wysiłek, aby przyjrzeć się cenom i postawom pracującego personelu
Reply
#5

Kupiłem od nich moją skrzynkę. Nieźle. Moje najgorsze doświadczenie to sklep ABNN. ha ha
Reply
#6

Od lat kupuję od nich wszystkie komponenty do komputerów osobistych, ich ceny mogą nie być najlepsze, ale ich obsługa nie jest zła, zwykle przyjazna, po 1 latach miała tylko jedno złe doświadczenie ze swoim złym podejściem do personelu.
Reply
#7

Oceny osobiste; PCT - Powyżej przyzwoite, ceny głównie nieznacznie poniżej sprzedaży detalicznej, mogą negocjować, svc 4 * Cybermind - Przyzwoite, ceny głównie w sprzedaży detalicznej, bez negocjacji, svc 3.5 * Laser - Powyżej przyzwoite, ceny głównie nieznacznie poniżej sprzedaży detalicznej, mogą negocjować, svc 4.5 * Scorpia - Powyżej przyzwoite, ceny głównie powyżej sprzedaży detalicznej, crap nego, svc 4.5 * Fuwell - OK, ceny najczęściej w sprzedaży detalicznej, negocjacje zależą, svc 3.5 * Infinity - Były
Reply
#8

W moim osobistym doświadczeniu ostatnio Fuwell był bardzo nieetyczny. Oszukałem kupon o wartości 10 USD NTUC od Fuwella po zakupie gigabajtowego mobo. Wycięli numer seryjny na pudełku wymaganym do odkupienia, którego nie znałem w tym momencie zakupu. Przesyłaj pocztą e-mail dystrybutora Gigabyte, aby podkreślić ten problem. W końcu powiedziano, aby wrócić do Fuwell, aby odebrać kupon. Nie mogłem jednak zawracać sobie głowy wyjazdem. Mogłem stracić 10 $, ale prawdopodobnie zaoszczędziłem o wiele więcej, nie wchodząc ponownie w Fuwell.
Reply
#9

Ark Law napisał: Oceny osobiste; PCT - Powyżej przyzwoite, ceny głównie nieznacznie poniżej sprzedaży detalicznej, mogą negocjować, svc 4 * Cybermind - Przyzwoite, ceny głównie w sprzedaży detalicznej, bez negocjacji, svc 3.5 * Laser - Powyżej przyzwoite, ceny głównie nieznacznie poniżej sprzedaży detalicznej, mogą negocjować, svc 4.5 * Scorpia - Powyżej przyzwoite, ceny głównie powyżej sprzedaży detalicznej, crap nego, svc 4.5 * Fuwell - OK, ceny najczęściej w sprzedaży detalicznej, negocjacje zależą, svc 3.5 * Infinity - Były
Reply
#10

kupuję od fuwell przedtem. ich ceny są w porządku.
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)