cs-joke.pl forum
PURE VPN - Printable Version

+- cs-joke.pl forum (https://cs-joke.pl)
+-- Forum: Komputery (https://cs-joke.pl/forum-1.html)
+--- Forum: Internet (https://cs-joke.pl/forum-6.html)
+--- Thread: PURE VPN (/thread-25907.html)

Pages: 1 2


PURE VPN - gms1067 - 24 May 2018

Czysty użytkownik VPN proszę podzielić się tym. Dzięki.


RE: PURE VPN - leylacafferata - 24 May 2018

Teraz mają opcję subskrypcji na całe życie ....


RE: PURE VPN - shaibazsa - 24 May 2018

Henry Ng napisał: Czysty użytkownik VPN proszę podzielić się tym. Dzięki. Próbowałem więcej niż 6 usług VPN, a PureVPN jest najbardziej niezawodne i bezpieczne! Usługa wsparcia jest doskonała i jest ważna !!!!! Serwery są szybkie, połączenia są stajnie! Obecnie używam go z dedykowanym adresem IP, który jest naprawdę świetny i ma więcej dobrych funkcji


RE: PURE VPN - massive.johnson - 24 May 2018

abstrax napisał: Teraz mają opcję subskrypcji na całe życie .... Ile to kosztuje?


RE: PURE VPN - spikeball17 - 24 May 2018

Dostałem go do swoich chińskich serwerów, ale tak naprawdę nie jest oparty na Chinach. Jeśli zalogujesz się na swoich chińskich serwerach, adres IP będzie widoczny w USA. Tak więc nie będzie działać w przypadku tych usług strumieniowych w Chinach. Skontaktowałem się z nimi, ale 0 rozwiązanie. Unikaj, jeśli zamierzasz używać go wyłącznie do przeglądania stron z ograniczeniami w Chinach. Przy okazji anulowałem to w ciągu 2 godzin od użycia. Zaakceptowali moje anulowanie, ale nie otrzymali zwrotu pieniędzy.


RE: PURE VPN - mikesteven67 - 24 May 2018

hnzfaz napisał: Dostałem go do swoich chińskich serwerów, ale tak naprawdę nie jest oparty na Chinach. Jeśli zalogujesz się na swoich chińskich serwerach, adres IP będzie widoczny w USA. Tak więc nie będzie działać w przypadku tych usług strumieniowych w Chinach. Skontaktowałem się z nimi, ale 0 rozwiązanie. Unikaj, jeśli zamierzasz używać go wyłącznie do przeglądania stron z ograniczeniami w Chinach. Przy okazji anulowałem to w ciągu 2 godzin od użycia. Zaakceptowali moje anulowanie, ale nie otrzymali zwrotu pieniędzy. 30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy. Czemu nigdy nie dotrzymać tej obietnicy? Jeśli jest to dealer, możesz to zgłosić.


RE: PURE VPN - nmilano - 24 May 2018

Astrill VPN jest dobry?


RE: PURE VPN - txwly - 24 May 2018

Henry Ng napisał: 30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy. Czemu nigdy nie dotrzymać tej obietnicy? Jeśli jest to dealer, możesz to zgłosić. Zarejestrowałem się bezpośrednio z purevpn. Na szczęście wybrałem plan na 3 miesiące. W przeciwnym razie byłbym na nich naprawdę zły. Lekcja. Teraz jestem z astrill. Szczęśliwsi. Chińskie serwery są jednak podlewane. Poświęć dużo czasu na połączenie, a prędkość nie jest dobra.


RE: PURE VPN - bennie1025 - 24 May 2018

Jestem też z Astrillem. Ich chińskie serwery były dość szybkie w przeszłości, ale nie tak niedawno, nie jestem pewien czy jest to spowodowane przez Great China Firewall. Z nimi przez 2 lata, a ostatnio zapisał się na kolejne 2 lata za jedyne 99 USD.


RE: PURE VPN - kristamiller0901 - 24 May 2018

hnzfaz napisał: Zarejestrowałem się bezpośrednio z purevpn. Na szczęście wybrałem plan na 3 miesiące. W przeciwnym razie byłbym na nich naprawdę zły. Lekcja. Teraz jestem z astrill. Szczęśliwsi. Chińskie serwery są jednak podlewane. Poświęć dużo czasu na połączenie, a prędkość nie jest dobra. Jak się ma serwer Astrill HK? Szybki?