cs-joke.pl forum
[Promocja AMD] Wraith Max RGB Cooler free with Ryzen 1600X - Printable Version

+- cs-joke.pl forum (https://cs-joke.pl)
+-- Forum: Komputery (https://cs-joke.pl/forum-1.html)
+--- Forum: Sprzęt (https://cs-joke.pl/forum-2.html)
+--- Thread: [Promocja AMD] Wraith Max RGB Cooler free with Ryzen 1600X (/thread-26856.html)

Pages: 1 2


[Promocja AMD] Wraith Max RGB Cooler free with Ryzen 1600X - stacey.a.lee - 25 Jul 2018

Heads up bros / sis,           Szczegóły promocji: AMD Wraith MAX CPU Cooler z Ryzen 1600X / 1700X / 1800X     Okres promocji: 13 października 2017 - 13 listopada 2017   * Redemption @ SimLimSq # 04-45 11:30 AM-7:30PM (pon.-niedz.) ** Prosimy o zabranie ze sobą faktury zakupu i opakowania pudełka z numerem seryjnym do weryfikacji. *** Dotyczy tylko lokalnych gwarantowanych procesorów.   (Sprawdź naklejkę Corbell / Convergent na pudełku procesora PiB)       Do wyczerpania zapasów!   (Jest ograniczony!)     Miłego weekendu wszystkim!


RE: [Promocja AMD] Wraith Max RGB Cooler free with Ryzen 1600X - siminko - 25 Jul 2018

Wow, świetna okazja!


RE: [Promocja AMD] Wraith Max RGB Cooler free with Ryzen 1600X - cruz.jules - 25 Jul 2018

Ta chłodnica ma samodzielną cenę detaliczną w wysokości 99 USD, o ile dobrze pamiętam. (A tad high) Ale jako promocyjny freebie uważam, że to dobry pomysł dla osób szukających @ 1600


RE: [Promocja AMD] Wraith Max RGB Cooler free with Ryzen 1600X - mvmiguel15 - 25 Jul 2018

kns y dun przychodzę wcześniej .................. NW utknąłem z ...


RE: [Promocja AMD] Wraith Max RGB Cooler free with Ryzen 1600X - andrea.sui2008 - 25 Jul 2018

Bumpz dla chłodnicy Wraith Max RGB. Ograniczone i do wyczerpania zapasów!


RE: [Promocja AMD] Wraith Max RGB Cooler free with Ryzen 1600X - saramitra - 25 Jul 2018

kamipify napisał: kns y dun przychodzę wcześniej .................. NW utknąłem z ... Wiem, jak się czujesz


RE: [Promocja AMD] Wraith Max RGB Cooler free with Ryzen 1600X - yvonnecwh - 25 Jul 2018

clon22 napisał: Ta chłodnica ma samodzielną cenę detaliczną w wysokości 99 USD, o ile dobrze pamiętam. może równie dobrze prześladować H7 ULT


RE: [Promocja AMD] Wraith Max RGB Cooler free with Ryzen 1600X - jmcadam14 - 25 Jul 2018

Robolee napisał: może równie dobrze prześladować H7 ULT Dlatego nie widziałem tutaj światła dziennego.


RE: [Promocja AMD] Wraith Max RGB Cooler free with Ryzen 1600X - gadget.truc - 25 Jul 2018

Nie wiem, dlaczego wycenili to tak wysoko. Jeśli nie są chętni do sprzedaży detalicznej, nie powinni jej nawet oferować. Chłodnica jest dobra, ale gdy porównasz ją z chłodzeniem zewnętrznym w tym samym przedziale cenowym, traci swoją atrakcyjność.


RE: [Promocja AMD] Wraith Max RGB Cooler free with Ryzen 1600X - fashionistarehab - 25 Jul 2018

watzup_ken napisał: Nie wiem, dlaczego wycenili to tak wysoko. Jeśli nie są chętni do sprzedaży detalicznej, nie powinni jej nawet oferować. Chłodnica jest dobra, ale gdy porównasz ją z chłodzeniem zewnętrznym w tym samym przedziale cenowym, traci swoją atrakcyjność. Nie są zainteresowani sprzedażą detaliczną, stąd wysoka cena. Jest przeznaczony dla producentów OEM.