[Promocja AMD] Wraith Max RGB Cooler free with Ryzen 1600X
#1

Heads up bros / sis,           Szczegóły promocji: AMD Wraith MAX CPU Cooler z Ryzen 1600X / 1700X / 1800X     Okres promocji: 13 października 2017 - 13 listopada 2017   * Redemption @ SimLimSq # 04-45 11:30 AM-7:30PM (pon.-niedz.) ** Prosimy o zabranie ze sobą faktury zakupu i opakowania pudełka z numerem seryjnym do weryfikacji. *** Dotyczy tylko lokalnych gwarantowanych procesorów.   (Sprawdź naklejkę Corbell / Convergent na pudełku procesora PiB)       Do wyczerpania zapasów!   (Jest ograniczony!)     Miłego weekendu wszystkim!
Reply
#2

Wow, świetna okazja!
Reply
#3

Ta chłodnica ma samodzielną cenę detaliczną w wysokości 99 USD, o ile dobrze pamiętam. (A tad high) Ale jako promocyjny freebie uważam, że to dobry pomysł dla osób szukających @ 1600
Reply
#4

kns y dun przychodzę wcześniej .................. NW utknąłem z ...
Reply
#5

Bumpz dla chłodnicy Wraith Max RGB. Ograniczone i do wyczerpania zapasów!
Reply
#6

kamipify napisał: kns y dun przychodzę wcześniej .................. NW utknąłem z ... Wiem, jak się czujesz
Reply
#7

clon22 napisał: Ta chłodnica ma samodzielną cenę detaliczną w wysokości 99 USD, o ile dobrze pamiętam. może równie dobrze prześladować H7 ULT
Reply
#8

Robolee napisał: może równie dobrze prześladować H7 ULT Dlatego nie widziałem tutaj światła dziennego.
Reply
#9

Nie wiem, dlaczego wycenili to tak wysoko. Jeśli nie są chętni do sprzedaży detalicznej, nie powinni jej nawet oferować. Chłodnica jest dobra, ale gdy porównasz ją z chłodzeniem zewnętrznym w tym samym przedziale cenowym, traci swoją atrakcyjność.
Reply
#10

watzup_ken napisał: Nie wiem, dlaczego wycenili to tak wysoko. Jeśli nie są chętni do sprzedaży detalicznej, nie powinni jej nawet oferować. Chłodnica jest dobra, ale gdy porównasz ją z chłodzeniem zewnętrznym w tym samym przedziale cenowym, traci swoją atrakcyjność. Nie są zainteresowani sprzedażą detaliczną, stąd wysoka cena. Jest przeznaczony dla producentów OEM.
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)