cs-joke.pl forum
Szybka pomoc - Printable Version

+- cs-joke.pl forum (https://cs-joke.pl)
+-- Forum: Komputery (https://cs-joke.pl/forum-1.html)
+--- Forum: Internet (https://cs-joke.pl/forum-6.html)
+--- Thread: Szybka pomoc (/thread-28418.html)

Pages: 1 2


Szybka pomoc - enyomk109 - 13 Nov 2018

Używam 200Mbps w Singtel, router jest 2wire Pace (domyślny router). Używam kabla i mogę uzyskać średnią. 85 + Mb / s przez test z speedtest.com.sg, jeśli korzystam z połączenia bezprzewodowego, stan połączenia wynosi 72,2 Mb / s. Chcę się dowiedzieć, czy można uzyskać prędkość wyższą niż 100 Mb / s, ponieważ wiem, że nie można uzyskać maksymalnej prędkości 200 Mb / s. Czy zasięg sieci bezprzewodowej może być rozszerzony dzięki portowi Ethernet, który jest w stanie osiągnąć to, czego chcę? jeśli tak, jakieś zalecenia? Dziękuję Ci


RE: Szybka pomoc - neospeed83 - 13 Nov 2018

podłącz się do portu 1 routera i upewnij się, że prędkość karty sieciowej komputera jest wyświetlana na poziomie 1 gb / s


RE: Szybka pomoc - gpersich - 13 Nov 2018

Dla 2wire5012nv, tylko port 1 jest gigabitowy, reszta to 100 Mb / s. Bezprzewodowy wzmacniacz zmniejszy twoją aktualną prędkość.


RE: Szybka pomoc - retnoptr986 - 13 Nov 2018

Używam tego routera co roku, dopóki nie zmienię Asusa N66, rozwiązałem cały mój problem z szybkością bezprzewodową. Router Thsi nie jest tak skuteczny, a nawet nazywany tech dla wsparcia, dopóki nie ma znaczenia.


RE: Szybka pomoc - iheartglee - 13 Nov 2018

quekky napisał: podłącz się do portu 1 routera i upewnij się, że prędkość karty sieciowej komputera jest wyświetlana na poziomie 1 gb / s czy chcesz zmienić go na 1 gb / s zamiast auto w Menedżerze urządzeń> Karty sieciowe> Inventec PCIe GBE Family Controller> Advance> Speed & Duplex Czy to zawiedzie adapter, a nawet mój Laptop, jeśli nie działa.


RE: Szybka pomoc - sty94729 - 13 Nov 2018

guyferic napisał: czy chcesz zmienić go na 1 gb / s zamiast auto w Menedżerze urządzeń> Karty sieciowe> Inventec PCIe GBE Family Controller> Advance> Speed & Duplex Czy to zawiedzie adapter, a nawet mój Laptop, jeśli nie działa. Nie. Quekky poprosił o podłączenie laptopa do portu 1 i domyślnie, twój laptop uzyska prędkość łącza 1,0Gbps. Stamtąd powinieneś uzyskać prędkość wyższą niż 85 Mb / s. Używam również 200 Mb / s, i mam 225 Mb / s 99% / 99% czasu. Jeśli chodzi o szybkość połączenia bezprzewodowego, nie można uzyskać prędkości powyżej 40 Mb / s na dowolnym kliencie bezprzewodowym, ponieważ samo urządzenie 2wire ma ograniczenie sprzętowe. Jedynym sposobem jest żądanie nowszego routera od singtel, lub możesz kupić własny router i skonfigurować ręcznie samodzielnie.


RE: Szybka pomoc - sanvijna - 13 Nov 2018

ok dzięki, spróbuję tego. przy okazji, ilekroć używam BitTorrenta, mój internet się psuje, ale torrenty wciąż mogą kontynuować pobieranie. Muszę zrestartować router, aby móc surfować po Internecie. Ograniczam prędkość DL / UL, czy są inne konfiguracje, aby internet mógł nadal działać podczas pobierania.


RE: Szybka pomoc - ruby.watts432 - 13 Nov 2018

guyferic napisał: ok dzięki, spróbuję tego. przy okazji, ilekroć używam BitTorrenta, mój internet się psuje, ale torrenty wciąż mogą kontynuować pobieranie. Muszę zrestartować router, aby móc surfować po Internecie. Ograniczam prędkość DL / UL, czy są inne konfiguracje, aby internet mógł nadal działać podczas pobierania. 2wire5012nv jest beznadziejny w dzisiejszym szerokopasmowym światłowodzie ...............


RE: Szybka pomoc - barky65 - 13 Nov 2018

guyferic napisał: Używam 200Mbps w Singtel, router jest 2wire Pace (domyślny router). Używam kabla i mogę uzyskać średnią. 85 + Mb / s przez test z speedtest.com.sg, jeśli korzystam z połączenia bezprzewodowego, stan połączenia wynosi 72,2 Mb / s. Chcę się dowiedzieć, czy można uzyskać prędkość wyższą niż 100 Mb / s, ponieważ wiem, że nie można uzyskać maksymalnej prędkości 200 Mb / s. Czy zasięg sieci bezprzewodowej może być rozszerzony dzięki portowi Ethernet, który jest w stanie osiągnąć to, czego chcę? jeśli tak, jakieś zalecenia? Dziękuję Ci Czas na emeryturę 2Wire. Większość routerów dualband jest teraz dostępna. Idź o 1900 lub mniej (najwyższa jest teraz 3200 myślę)


RE: Szybka pomoc - williambswygart - 13 Nov 2018

WWE_Fan napisał: Czas na emeryturę 2Wire. Większość routerów dualband jest teraz dostępna. Idź o 1900 lub mniej (najwyższa jest teraz 3200 myślę) Byłoby trudno wymienić router, ponieważ nadal potrzebuję mio voice i miotv, a ja nie jestem typem doświadczonego technologicznie faceta. jeśli metody są zbyt trudne, będę mylić.