Szybka pomoc
#1

Używam 200Mbps w Singtel, router jest 2wire Pace (domyślny router). Używam kabla i mogę uzyskać średnią. 85 + Mb / s przez test z speedtest.com.sg, jeśli korzystam z połączenia bezprzewodowego, stan połączenia wynosi 72,2 Mb / s. Chcę się dowiedzieć, czy można uzyskać prędkość wyższą niż 100 Mb / s, ponieważ wiem, że nie można uzyskać maksymalnej prędkości 200 Mb / s. Czy zasięg sieci bezprzewodowej może być rozszerzony dzięki portowi Ethernet, który jest w stanie osiągnąć to, czego chcę? jeśli tak, jakieś zalecenia? Dziękuję Ci
Reply
#2

podłącz się do portu 1 routera i upewnij się, że prędkość karty sieciowej komputera jest wyświetlana na poziomie 1 gb / s
Reply
#3

Dla 2wire5012nv, tylko port 1 jest gigabitowy, reszta to 100 Mb / s. Bezprzewodowy wzmacniacz zmniejszy twoją aktualną prędkość.
Reply
#4

Używam tego routera co roku, dopóki nie zmienię Asusa N66, rozwiązałem cały mój problem z szybkością bezprzewodową. Router Thsi nie jest tak skuteczny, a nawet nazywany tech dla wsparcia, dopóki nie ma znaczenia.
Reply
#5

quekky napisał: podłącz się do portu 1 routera i upewnij się, że prędkość karty sieciowej komputera jest wyświetlana na poziomie 1 gb / s czy chcesz zmienić go na 1 gb / s zamiast auto w Menedżerze urządzeń> Karty sieciowe> Inventec PCIe GBE Family Controller> Advance> Speed & Duplex Czy to zawiedzie adapter, a nawet mój Laptop, jeśli nie działa.
Reply
#6

guyferic napisał: czy chcesz zmienić go na 1 gb / s zamiast auto w Menedżerze urządzeń> Karty sieciowe> Inventec PCIe GBE Family Controller> Advance> Speed & Duplex Czy to zawiedzie adapter, a nawet mój Laptop, jeśli nie działa. Nie. Quekky poprosił o podłączenie laptopa do portu 1 i domyślnie, twój laptop uzyska prędkość łącza 1,0Gbps. Stamtąd powinieneś uzyskać prędkość wyższą niż 85 Mb / s. Używam również 200 Mb / s, i mam 225 Mb / s 99% / 99% czasu. Jeśli chodzi o szybkość połączenia bezprzewodowego, nie można uzyskać prędkości powyżej 40 Mb / s na dowolnym kliencie bezprzewodowym, ponieważ samo urządzenie 2wire ma ograniczenie sprzętowe. Jedynym sposobem jest żądanie nowszego routera od singtel, lub możesz kupić własny router i skonfigurować ręcznie samodzielnie.
Reply
#7

ok dzięki, spróbuję tego. przy okazji, ilekroć używam BitTorrenta, mój internet się psuje, ale torrenty wciąż mogą kontynuować pobieranie. Muszę zrestartować router, aby móc surfować po Internecie. Ograniczam prędkość DL / UL, czy są inne konfiguracje, aby internet mógł nadal działać podczas pobierania.
Reply
#8

guyferic napisał: ok dzięki, spróbuję tego. przy okazji, ilekroć używam BitTorrenta, mój internet się psuje, ale torrenty wciąż mogą kontynuować pobieranie. Muszę zrestartować router, aby móc surfować po Internecie. Ograniczam prędkość DL / UL, czy są inne konfiguracje, aby internet mógł nadal działać podczas pobierania. 2wire5012nv jest beznadziejny w dzisiejszym szerokopasmowym światłowodzie ...............
Reply
#9

guyferic napisał: Używam 200Mbps w Singtel, router jest 2wire Pace (domyślny router). Używam kabla i mogę uzyskać średnią. 85 + Mb / s przez test z speedtest.com.sg, jeśli korzystam z połączenia bezprzewodowego, stan połączenia wynosi 72,2 Mb / s. Chcę się dowiedzieć, czy można uzyskać prędkość wyższą niż 100 Mb / s, ponieważ wiem, że nie można uzyskać maksymalnej prędkości 200 Mb / s. Czy zasięg sieci bezprzewodowej może być rozszerzony dzięki portowi Ethernet, który jest w stanie osiągnąć to, czego chcę? jeśli tak, jakieś zalecenia? Dziękuję Ci Czas na emeryturę 2Wire. Większość routerów dualband jest teraz dostępna. Idź o 1900 lub mniej (najwyższa jest teraz 3200 myślę)
Reply
#10

WWE_Fan napisał: Czas na emeryturę 2Wire. Większość routerów dualband jest teraz dostępna. Idź o 1900 lub mniej (najwyższa jest teraz 3200 myślę) Byłoby trudno wymienić router, ponieważ nadal potrzebuję mio voice i miotv, a ja nie jestem typem doświadczonego technologicznie faceta. jeśli metody są zbyt trudne, będę mylić.
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)