cs-joke.pl forum
helpppppp - Printable Version

+- cs-joke.pl forum (https://cs-joke.pl)
+-- Forum: Komputery (https://cs-joke.pl/forum-1.html)
+--- Forum: Internet (https://cs-joke.pl/forum-6.html)
+--- Thread: helpppppp (/thread-29609.html)

Pages: 1 2


helpppppp - denisse.elmudesi - 18 Aug 2019

Właśnie zmieniłem router na RT AC68U. Obecnie w sieci singtelowej 500 Mb / s ..   Wszystko działa dobrze, z wyjątkiem tego, że kiedy uruchamiam speedtest, dostaje się tylko do 90 Mb / s w dół i w górę .. to jest dalekie porównanie z tym, co płacę za singtel.   Wifi również ta sama niska prędkość ..   Proszę o pomoc .. Jestem taki zdezorientowany ..


RE: helpppppp - sachin.chhabra29 - 18 Aug 2019

Ktoś proszę


RE: helpppppp - danielpsyc - 18 Aug 2019

Sprawdź wzdłuż łańcucha, tj. Kable, port sieciowy, czy wszystkie obsługują gigabit.


RE: helpppppp - billagrewal07 - 18 Aug 2019

Ah-Pin-Kor napisał: Sprawdź wzdłuż łańcucha, tj. Kable, port sieciowy, czy wszystkie obsługują gigabit. AC68U jest kompatybilny z Gigabit .. Używam kabla Cat 5e .. Router asusa jest podłączony bezpośrednio przez .. Czego jeszcze mi brakuje? Jestem teraz tak stresujący, że 3 godziny znajduję problem i mam zamiar się załamać


RE: helpppppp - farmertx - 18 Aug 2019

Czy korzystałeś z ustawienia QoS? Spróbuj to wyłączyć ....


RE: helpppppp - satyananda.sahoobsc - 18 Aug 2019

abstrax napisał: Czy korzystałeś z ustawienia QoS? Spróbuj to wyłączyć .... Tak, to jest wyłączone


RE: helpppppp - pedrocastle13 - 18 Aug 2019

wangoodgood napisał: AC68U jest kompatybilny z Gigabit .. Używam kabla Cat 5e .. Router asusa jest podłączony bezpośrednio przez .. Czego jeszcze mi brakuje? Co z portem sieciowym komputera? Jaki to model urządzenia?


RE: helpppppp - satyananda.sahoobsc - 18 Aug 2019

jeśli naprawdę chcesz sprawdzić, czy router jest uszkodzony, idź do twojego pobliskiego domu przyjaciół n podłącz twój router asus n przetestuj prędkość ..... n spróbuj zaktualizować sterowniki karty Ethernet ... jeśli wszystko jest zrobione, czuję, że Twoje połączenie n Karta Ethernet nie ma nic złego. prawdopodobnie jest już backendem ST ...


RE: helpppppp - chaynesuga - 18 Aug 2019

abstrax napisał: jeśli naprawdę chcesz sprawdzić, czy router jest uszkodzony, idź do twojego pobliskiego domu przyjaciół n podłącz twój router asus n przetestuj prędkość ..... n spróbuj zaktualizować sterowniki karty Ethernet ... jeśli wszystko jest zrobione, czuję, że Twoje połączenie n Karta Ethernet nie ma nic złego. prawdopodobnie jest już backendem ST ... Nie jest to dobra rada do udzielenia. Podłącz z powrotem do routera dostarczonego przez ST dla twojego planu prędkości i wykonaj test prędkości przez LAN podłączony do komputera. Jeśli dostaniesz to, na co zasubskrybowałeś, wszystko będzie dobrze po ST. W przeciwnym razie dopiero wtedy można zacząć podejrzewać, że występuje problem z backendem ST po odizolowaniu problemów ze stanowiskiem i sterownikiem Ethernet na PC.


RE: helpppppp - jennifercookqrvxt - 18 Aug 2019

Sprawdź, czy port danych jest prawidłowo ustawiony @ 1 gb / s i pełny dupleks. Idź właściwości portu n sprawdź