cs-joke.pl forum
Płaskie kable Elecom Cat6 - warto kupić? - Printable Version

+- cs-joke.pl forum (https://cs-joke.pl)
+-- Forum: Komputery (https://cs-joke.pl/forum-1.html)
+--- Forum: Sprzęt (https://cs-joke.pl/forum-2.html)
+--- Thread: Płaskie kable Elecom Cat6 - warto kupić? (/thread-30207.html)

Pages: 1 2


Płaskie kable Elecom Cat6 - warto kupić? - wheelerlink7856 - 15 Nov 2019

Chcę kupić płaskie kable Cat6, ponieważ przy użyciu zwykłych okrągłych kabli na panelu krosowym w komorze DB okrągłe są zbyt sztywne, aby zgiąć się, aby prawidłowo zamknąć metalowe pudełko, i nie czuję się dobrze z siłą zginania ich, aby spróbować aby zamknąć metalowe pudełko.   Ktoś używa tej marki Elecom? Warte kupna? A może przeceniony?


RE: Płaskie kable Elecom Cat6 - warto kupić? - bekalaba - 15 Nov 2019

Mam zwykłe kable nobrand poza aliexpress / ebay, nie ma problemu. Od Ciebie zależy, czy marka jest warta zapłaty.


RE: Płaskie kable Elecom Cat6 - warto kupić? - galle43 - 15 Nov 2019

Używam u zielonego z lazada. Tak ogólnie to nieźle. Zalecana


RE: Płaskie kable Elecom Cat6 - warto kupić? - elliotthighland - 15 Nov 2019

To kot 7 BTW. Nie kot 6


RE: Płaskie kable Elecom Cat6 - warto kupić? - peacemakerkimi - 15 Nov 2019

To samo tutaj. Kupiłem płaski kabel 20 m niemarkowy. Działa świetnie do tej pory.


RE: Płaskie kable Elecom Cat6 - warto kupić? - nagsiscool - 15 Nov 2019

Właściwie szukałem kabli płaskich, a tutaj były linki do starych dyskusji na temat tego, jak jakość kabli niemarkowych jest wątpliwa i wszystko, szczególnie w przypadku kabli płaskich ... dlatego właśnie szukam markowych opcji. Nikt tutaj nie używa tych kabli Elecom?


RE: Płaskie kable Elecom Cat6 - warto kupić? - beachesndeserts - 15 Nov 2019

Panel krosowy wymaga niestandardowej długości, jest tam duży sklep z kablami LAN SLT, który wykonuje niestandardowe długości, ale nie jestem pewien, czy mają płaski typ, ale używają kabla marki Belden. Pomogą ci zacisnąć głowy i wszelkie pytania, które możesz im zadać.


RE: Płaskie kable Elecom Cat6 - warto kupić? - gastonpineyro - 15 Nov 2019

Hafi napisał: Panel krosowy wymaga niestandardowej długości, jest tam duży sklep z kablami LAN SLT, który wykonuje niestandardowe długości, ale nie jestem pewien, czy mają płaski typ, ale używają kabla marki Belden. Pomogą ci zacisnąć głowy i wszelkie pytania, które możesz im zadać. LHS Wiem. Obecnie używam ich niestandardowych długości Belden, które są bardzo sztywne, i dlatego zamierzam przejść na płaskie kable.


RE: Płaskie kable Elecom Cat6 - warto kupić? - satyananda.sahoobsc - 15 Nov 2019

CCCustom napisał: LHS Wiem. Obecnie używam ich niestandardowych długości Belden, które są bardzo sztywne, i dlatego zamierzam przejść na płaskie kable. zadzwoniłeś do nich, żeby sprawdzić, czy dostarczają mieszkanie?


RE: Płaskie kable Elecom Cat6 - warto kupić? - farmertx - 15 Nov 2019

Używam cienkiego okrągłego kabla elektrycznego, koloru niebieskiego ze złoceniem. Jak dotąd jakość jest dobra i może przecisnąć się pod drzwiami. Brak podróży w czasie do LHS.