Płaskie kable Elecom Cat6 - warto kupić?
#1

Chcę kupić płaskie kable Cat6, ponieważ przy użyciu zwykłych okrągłych kabli na panelu krosowym w komorze DB okrągłe są zbyt sztywne, aby zgiąć się, aby prawidłowo zamknąć metalowe pudełko, i nie czuję się dobrze z siłą zginania ich, aby spróbować aby zamknąć metalowe pudełko.   Ktoś używa tej marki Elecom? Warte kupna? A może przeceniony?
Reply
#2

Mam zwykłe kable nobrand poza aliexpress / ebay, nie ma problemu. Od Ciebie zależy, czy marka jest warta zapłaty.
Reply
#3

Używam u zielonego z lazada. Tak ogólnie to nieźle. Zalecana
Reply
#4

To kot 7 BTW. Nie kot 6
Reply
#5

To samo tutaj. Kupiłem płaski kabel 20 m niemarkowy. Działa świetnie do tej pory.
Reply
#6

Właściwie szukałem kabli płaskich, a tutaj były linki do starych dyskusji na temat tego, jak jakość kabli niemarkowych jest wątpliwa i wszystko, szczególnie w przypadku kabli płaskich ... dlatego właśnie szukam markowych opcji. Nikt tutaj nie używa tych kabli Elecom?
Reply
#7

Panel krosowy wymaga niestandardowej długości, jest tam duży sklep z kablami LAN SLT, który wykonuje niestandardowe długości, ale nie jestem pewien, czy mają płaski typ, ale używają kabla marki Belden. Pomogą ci zacisnąć głowy i wszelkie pytania, które możesz im zadać.
Reply
#8

Hafi napisał: Panel krosowy wymaga niestandardowej długości, jest tam duży sklep z kablami LAN SLT, który wykonuje niestandardowe długości, ale nie jestem pewien, czy mają płaski typ, ale używają kabla marki Belden. Pomogą ci zacisnąć głowy i wszelkie pytania, które możesz im zadać. LHS Wiem. Obecnie używam ich niestandardowych długości Belden, które są bardzo sztywne, i dlatego zamierzam przejść na płaskie kable.
Reply
#9

CCCustom napisał: LHS Wiem. Obecnie używam ich niestandardowych długości Belden, które są bardzo sztywne, i dlatego zamierzam przejść na płaskie kable. zadzwoniłeś do nich, żeby sprawdzić, czy dostarczają mieszkanie?
Reply
#10

Używam cienkiego okrągłego kabla elektrycznego, koloru niebieskiego ze złoceniem. Jak dotąd jakość jest dobra i może przecisnąć się pod drzwiami. Brak podróży w czasie do LHS.
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)