cs-joke.pl forum
Gwarancja Amazon Prime - Printable Version

+- cs-joke.pl forum (https://cs-joke.pl)
+-- Forum: Komputery (https://cs-joke.pl/forum-1.html)
+--- Forum: Sprzęt (https://cs-joke.pl/forum-2.html)
+--- Thread: Gwarancja Amazon Prime (/thread-30360.html)

Pages: 1 2


Gwarancja Amazon Prime - joberec - 07 Dec 2019

Właśnie przyniosłem teraz zemstę zemsty Corsair z sekcji „Singapore” amazon prime. Przybył bez zbieżnej naklejki. Czy to oznacza, że nie ma gwarancji? Ktokolwiek wie?


RE: Gwarancja Amazon Prime - nitinpaisa1 - 07 Dec 2019

Zawsze możesz ubiegać się o gwarancję bezpośrednio od Corsair, z naklejką Convergent lub bez niej.


RE: Gwarancja Amazon Prime - aharrison0223 - 07 Dec 2019

harharhar napisał: Zawsze możesz ubiegać się o gwarancję bezpośrednio od Corsair, z naklejką Convergent lub bez niej. Czy to oznacza, że muszę wysłać go bezpośrednio do Corsair? To za granicą, prawda? Czy mogę nadal korzystać z konwergencji? Westchnienie, myśląc, że kupowanie w sekcji Singapuru oznacza lokalny magazyn ...


RE: Gwarancja Amazon Prime - prac.anad.pozycja - 07 Dec 2019

jonathanljk napisał: Czy to oznacza, że muszę wysłać go bezpośrednio do Corsair? To za granicą, prawda? Czy mogę nadal korzystać z konwergencji? Westchnienie, myśląc, że kupowanie w sekcji Singapuru oznacza lokalny magazyn ... Nie można przejść przez tryb zbieżny


RE: Gwarancja Amazon Prime - thompson.norm - 07 Dec 2019

jonathanljk napisał: Czy to oznacza, że muszę wysłać go bezpośrednio do Corsair? To za granicą, prawda? Czy mogę nadal korzystać z konwergencji? Westchnienie, myśląc, że kupowanie w sekcji Singapuru oznacza lokalny magazyn ... Lokalne zapasy oznaczają, że lokalne ceny oznaczają 30% więcej ex


RE: Gwarancja Amazon Prime - ravazmu - 07 Dec 2019

jonathanljk napisał: Właśnie przyniosłem teraz zemstę zemsty Corsair z sekcji „Singapore” amazon prime. Przybył bez zbieżnej naklejki. Czy to oznacza, że nie ma gwarancji? Ktokolwiek wie? Zawsze możesz skontaktować się z Amazon, jeśli wystąpią jakiekolwiek problemy. Również pamięci RAM mają ograniczoną dożywotnią gwarancję. Możesz skontaktować się bezpośrednio z Corsair przez e-mail i zobaczyć, co mogą zrobić.


RE: Gwarancja Amazon Prime - acarmelo001 - 07 Dec 2019

cholera, kupiłeś też wczoraj 2 kije i nie miał zbieżnej naklejki no cóż, musisz wtedy skontaktować się bezpośrednio z corsair


RE: Gwarancja Amazon Prime - fstockert - 07 Dec 2019

nexusRAGER napisał: cholera, kupiłeś też wczoraj 2 kije i nie miał zbieżnej naklejki no cóż, musisz wtedy skontaktować się bezpośrednio z corsair Na szczęście baran jest mały, więc wysyłka na Tajwan powinna być tania. Cena, którą zapłaciłem, jest zdecydowanie tego warta, pomimo braku lokalnej gwarancji


RE: Gwarancja Amazon Prime - newmanjohn789 - 07 Dec 2019

Zestaw zaimportowany, więc nie ma lokalnej gwarancji.


RE: Gwarancja Amazon Prime - suttles2003 - 07 Dec 2019

Alphas napisał: Zestaw zaimportowany, więc nie ma lokalnej gwarancji. Stwierdzono, że sprzedano je przez Amazon Amazon Asia Pacific zamiast Amazon, tak jak w sekcji międzynarodowej. Ceny różnią się również między sekcją singapurską a międzynarodową, nawet za dokładnie ten sam produkt. Właśnie dlatego założyłem, że to nie był import haha z USA