Gwarancja Amazon Prime
#1

Właśnie przyniosłem teraz zemstę zemsty Corsair z sekcji „Singapore” amazon prime. Przybył bez zbieżnej naklejki. Czy to oznacza, że nie ma gwarancji? Ktokolwiek wie?
Reply
#2

Zawsze możesz ubiegać się o gwarancję bezpośrednio od Corsair, z naklejką Convergent lub bez niej.
Reply
#3

harharhar napisał: Zawsze możesz ubiegać się o gwarancję bezpośrednio od Corsair, z naklejką Convergent lub bez niej. Czy to oznacza, że muszę wysłać go bezpośrednio do Corsair? To za granicą, prawda? Czy mogę nadal korzystać z konwergencji? Westchnienie, myśląc, że kupowanie w sekcji Singapuru oznacza lokalny magazyn ...
Reply
#4

jonathanljk napisał: Czy to oznacza, że muszę wysłać go bezpośrednio do Corsair? To za granicą, prawda? Czy mogę nadal korzystać z konwergencji? Westchnienie, myśląc, że kupowanie w sekcji Singapuru oznacza lokalny magazyn ... Nie można przejść przez tryb zbieżny
Reply
#5

jonathanljk napisał: Czy to oznacza, że muszę wysłać go bezpośrednio do Corsair? To za granicą, prawda? Czy mogę nadal korzystać z konwergencji? Westchnienie, myśląc, że kupowanie w sekcji Singapuru oznacza lokalny magazyn ... Lokalne zapasy oznaczają, że lokalne ceny oznaczają 30% więcej ex
Reply
#6

jonathanljk napisał: Właśnie przyniosłem teraz zemstę zemsty Corsair z sekcji „Singapore” amazon prime. Przybył bez zbieżnej naklejki. Czy to oznacza, że nie ma gwarancji? Ktokolwiek wie? Zawsze możesz skontaktować się z Amazon, jeśli wystąpią jakiekolwiek problemy. Również pamięci RAM mają ograniczoną dożywotnią gwarancję. Możesz skontaktować się bezpośrednio z Corsair przez e-mail i zobaczyć, co mogą zrobić.
Reply
#7

cholera, kupiłeś też wczoraj 2 kije i nie miał zbieżnej naklejki no cóż, musisz wtedy skontaktować się bezpośrednio z corsair
Reply
#8

nexusRAGER napisał: cholera, kupiłeś też wczoraj 2 kije i nie miał zbieżnej naklejki no cóż, musisz wtedy skontaktować się bezpośrednio z corsair Na szczęście baran jest mały, więc wysyłka na Tajwan powinna być tania. Cena, którą zapłaciłem, jest zdecydowanie tego warta, pomimo braku lokalnej gwarancji
Reply
#9

Zestaw zaimportowany, więc nie ma lokalnej gwarancji.
Reply
#10

Alphas napisał: Zestaw zaimportowany, więc nie ma lokalnej gwarancji. Stwierdzono, że sprzedano je przez Amazon Amazon Asia Pacific zamiast Amazon, tak jak w sekcji międzynarodowej. Ceny różnią się również między sekcją singapurską a międzynarodową, nawet za dokładnie ten sam produkt. Właśnie dlatego założyłem, że to nie był import haha z USA
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)