cs-joke.pl forum
Brak dostępu do Internetu przy zmianie na nowy router dla Singtel - Printable Version

+- cs-joke.pl forum (https://cs-joke.pl)
+-- Forum: Komputery (https://cs-joke.pl/forum-1.html)
+--- Forum: Internet (https://cs-joke.pl/forum-6.html)
+--- Thread: Brak dostępu do Internetu przy zmianie na nowy router dla Singtel (/thread-30597.html)

Pages: 1 2


Brak dostępu do Internetu przy zmianie na nowy router dla Singtel - gpersich - 11 Jan 2020

Jestem w sieci szerokopasmowej Singtel, teraz korzystam z Aztech FG7003GRV (AC). Chcesz zamiast tego użyć Netgear R8000. Jednak nie ma dostępu do Internetu, jeśli po prostu podłączę kabel Ethernet od Aztech do kabla Netgear. Wsparcie Singtel w ogóle nie pomaga, kiedy dzwonię.   Dziękujemy za pomoc w konfiguracji routera Netgear.


RE: Brak dostępu do Internetu przy zmianie na nowy router dla Singtel - beachesndeserts - 11 Jan 2020

Czy zamieniasz RG na router Netgear? Jeśli tak, to nie działałoby z powodu tagowania VLAN. Jest już wiele wątków na ten temat.


RE: Brak dostępu do Internetu przy zmianie na nowy router dla Singtel - brianbelfor - 11 Jan 2020

Chcesz zastąpić Aztech Netgear. Jeśli nie da się tego zrobić, wsparcie techniczne Singnet prowadziło mnie w kółko.


RE: Brak dostępu do Internetu przy zmianie na nowy router dla Singtel - aroy.gil - 11 Jan 2020

Korekta, ponieważ R8000 obsługuje znakowanie VLAN, możliwe jest zastąpienie istniejącego RG, ale utrata usługi głosowej. Więcej informacji można znaleźć w przewodniku Netgear tutaj lub w przewodniku YouTube. Powodzenia.


RE: Brak dostępu do Internetu przy zmianie na nowy router dla Singtel - newmanjohn789 - 11 Jan 2020

Dzięki za informację.


RE: Brak dostępu do Internetu przy zmianie na nowy router dla Singtel - panyadede - 11 Jan 2020

połączenie głosowe z ONT. nadal można mieć głos, ale musi być przez ONT. nie router ..


RE: Brak dostępu do Internetu przy zmianie na nowy router dla Singtel - newmanjohn789 - 11 Jan 2020

serverxeon napisał: połączenie głosowe z ONT. nadal można mieć głos, ale musi być przez ONT. nie router .. Jak przełączać się między ONT i RG? Do kogo w SingTel możemy zadzwonić, aby zmieniać tam iz powrotem? Dzięki.


RE: Brak dostępu do Internetu przy zmianie na nowy router dla Singtel - sabalatm - 11 Jan 2020

1688 to liczba. Jeśli zdecydujesz się zmienić na netgear, uważam, że nie mogą zepchnąć głosu do RG.


RE: Brak dostępu do Internetu przy zmianie na nowy router dla Singtel - mountainblack - 11 Jan 2020

Nie miałem żadnego problemu ze wsparciem telefonicznym singtel, chociaż czasami zabiera to trochę czasu


RE: Brak dostępu do Internetu przy zmianie na nowy router dla Singtel - kkd2k5 - 11 Jan 2020

albertlee napisał: Korekta, ponieważ R8000 obsługuje znakowanie VLAN, możliwe jest zastąpienie istniejącego RG, ale utrata usługi głosowej. Więcej informacji można znaleźć w przewodniku Netgear tutaj lub w przewodniku YouTube. Powodzenia. Zaktualizowałem oprogramowanie, ale nie ma VLAN / IPTV w Zaawansowanej konfiguracji. Dowolny pomysł ?? Dzięki.