Brak dostępu do Internetu przy zmianie na nowy router dla Singtel
#1

Jestem w sieci szerokopasmowej Singtel, teraz korzystam z Aztech FG7003GRV (AC). Chcesz zamiast tego użyć Netgear R8000. Jednak nie ma dostępu do Internetu, jeśli po prostu podłączę kabel Ethernet od Aztech do kabla Netgear. Wsparcie Singtel w ogóle nie pomaga, kiedy dzwonię.   Dziękujemy za pomoc w konfiguracji routera Netgear.
Reply
#2

Czy zamieniasz RG na router Netgear? Jeśli tak, to nie działałoby z powodu tagowania VLAN. Jest już wiele wątków na ten temat.
Reply
#3

Chcesz zastąpić Aztech Netgear. Jeśli nie da się tego zrobić, wsparcie techniczne Singnet prowadziło mnie w kółko.
Reply
#4

Korekta, ponieważ R8000 obsługuje znakowanie VLAN, możliwe jest zastąpienie istniejącego RG, ale utrata usługi głosowej. Więcej informacji można znaleźć w przewodniku Netgear tutaj lub w przewodniku YouTube. Powodzenia.
Reply
#5

Dzięki za informację.
Reply
#6

połączenie głosowe z ONT. nadal można mieć głos, ale musi być przez ONT. nie router ..
Reply
#7

serverxeon napisał: połączenie głosowe z ONT. nadal można mieć głos, ale musi być przez ONT. nie router .. Jak przełączać się między ONT i RG? Do kogo w SingTel możemy zadzwonić, aby zmieniać tam iz powrotem? Dzięki.
Reply
#8

1688 to liczba. Jeśli zdecydujesz się zmienić na netgear, uważam, że nie mogą zepchnąć głosu do RG.
Reply
#9

Nie miałem żadnego problemu ze wsparciem telefonicznym singtel, chociaż czasami zabiera to trochę czasu
Reply
#10

albertlee napisał: Korekta, ponieważ R8000 obsługuje znakowanie VLAN, możliwe jest zastąpienie istniejącego RG, ale utrata usługi głosowej. Więcej informacji można znaleźć w przewodniku Netgear tutaj lub w przewodniku YouTube. Powodzenia. Zaktualizowałem oprogramowanie, ale nie ma VLAN / IPTV w Zaawansowanej konfiguracji. Dowolny pomysł ?? Dzięki.
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)