cs-joke.pl forum
Z jakiego oprogramowania księgowego korzystać? - Printable Version

+- cs-joke.pl forum (https://cs-joke.pl)
+-- Forum: Komputery (https://cs-joke.pl/forum-1.html)
+--- Forum: Windows (https://cs-joke.pl/forum-4.html)
+--- Thread: Z jakiego oprogramowania księgowego korzystać? (/thread-31467.html)

Pages: 1 2


Z jakiego oprogramowania księgowego korzystać? - brianbelfor - 22 Apr 2020

Czy ktoś może mi doradzić, na jakich kryteriach powinienem wybrać oprogramowanie księgowe dla mojej małej firmy?   Nie mogę powiedzieć, które jest lepsze, ponieważ nie wiem, jak je porównać.   Szybka Książka MYOB Sage-Peachtree Netsweep


RE: Z jakiego oprogramowania księgowego korzystać? - julieanne - 22 Apr 2020

winszip napisał: Czy ktoś może mi doradzić, na jakich kryteriach powinienem wybrać oprogramowanie księgowe dla mojej małej firmy? Nie mogę powiedzieć, które jest lepsze, ponieważ nie wiem, jak je porównać. Szybka Książka MYOB Sage-Peachtree Netsweep Sage Peachtree nie jest sprzedawany lokalnie przez Sage, więc nie ma lokalnego wsparcia. Tani i dobry jest prawdopodobnie Sage UBS. Zostało to nabyte od malezyjskiej firmy UBS. Sprawdź je, ponieważ mają również wersję mysql. Twoje zdrowie


RE: Z jakiego oprogramowania księgowego korzystać? - joberec - 22 Apr 2020

jakie potrzeby potrzebujesz w swoim oprogramowaniu księgowym? Zakładam też małą firmę i uważam, że MYOB BusinessBasics to dla mnie wystarczająca ilość.


RE: Z jakiego oprogramowania księgowego korzystać? - anumolrafaanumol - 22 Apr 2020

Jako były audytor… z 4 powyższych programów ... Napotykam tylko MYOB ...


RE: Z jakiego oprogramowania księgowego korzystać? - abhiprofession526 - 22 Apr 2020

MESSY7 napisał: jakie potrzeby potrzebujesz w swoim oprogramowaniu księgowym? Zakładam też małą firmę i uważam, że MYOB BusinessBasics to dla mnie wystarczająca ilość. MYOB ma również podstawowe potrzeby, których chcę. Zastanawiam się, czy oferuje dostosowanie?


RE: Z jakiego oprogramowania księgowego korzystać? - anieqsamsodien - 22 Apr 2020

winszip napisał: Czy ktoś może mi doradzić, na jakich kryteriach powinienem wybrać oprogramowanie księgowe dla mojej małej firmy? Nie mogę powiedzieć, które jest lepsze, ponieważ nie wiem, jak je porównać. Szybka Książka MYOB Sage-Peachtree Netsweep masz koszty oprogramowania? proszę o listę, jeśli ...


RE: Z jakiego oprogramowania księgowego korzystać? - joberec - 22 Apr 2020

winszip napisał: Czy ktoś może mi doradzić, na jakich kryteriach powinienem wybrać oprogramowanie księgowe dla mojej małej firmy? Nie mogę powiedzieć, które jest lepsze, ponieważ nie wiem, jak je porównać. Szybka Książka MYOB Sage-Peachtree Netsweep Dobrze będzie, jeśli możesz podać więcej informacji o swoim biz, takich jak biz nature i basic flow ..


RE: Z jakiego oprogramowania księgowego korzystać? - lkramer504 - 22 Apr 2020

korzystam z accpac przez ostatnie 3 lata ... jestem z tego całkiem zadowolony .... łatwość użycia raportów kryształowych i raportów excel do sprawozdań finansowych ... bardzo konfigurowalny


RE: Z jakiego oprogramowania księgowego korzystać? - hdiiulio21 - 22 Apr 2020

cbyen napisał: Dobrze będzie, jeśli możesz podać więcej informacji o swoim biz, takich jak biz nature i basic flow .. Właściwie chciałbym zacząć od wdrożenia go w moim cyklu przychodów. Podobnie jak zamówienie klienta, następnie dostarcz i rozlicz i otrzymaj płatność. Naprawdę nie potrzebuję zapasów, ponieważ są produkowane na zamówienie. Jestem w usłudze drukowania kart =)


RE: Z jakiego oprogramowania księgowego korzystać? - anumolrafaanumol - 22 Apr 2020

Lepiej wymyśl listę swoich wymagań, podejdź do sprzedawców, usiądź i pozwól im zaprezentować się na podstawie Twoich wymagań. Następnie decydujesz, który jest lepszy.