Z jakiego oprogramowania księgowego korzystać?
#1

Czy ktoś może mi doradzić, na jakich kryteriach powinienem wybrać oprogramowanie księgowe dla mojej małej firmy?   Nie mogę powiedzieć, które jest lepsze, ponieważ nie wiem, jak je porównać.   Szybka Książka MYOB Sage-Peachtree Netsweep
Reply
#2

winszip napisał: Czy ktoś może mi doradzić, na jakich kryteriach powinienem wybrać oprogramowanie księgowe dla mojej małej firmy? Nie mogę powiedzieć, które jest lepsze, ponieważ nie wiem, jak je porównać. Szybka Książka MYOB Sage-Peachtree Netsweep Sage Peachtree nie jest sprzedawany lokalnie przez Sage, więc nie ma lokalnego wsparcia. Tani i dobry jest prawdopodobnie Sage UBS. Zostało to nabyte od malezyjskiej firmy UBS. Sprawdź je, ponieważ mają również wersję mysql. Twoje zdrowie
Reply
#3

jakie potrzeby potrzebujesz w swoim oprogramowaniu księgowym? Zakładam też małą firmę i uważam, że MYOB BusinessBasics to dla mnie wystarczająca ilość.
Reply
#4

Jako były audytor… z 4 powyższych programów ... Napotykam tylko MYOB ...
Reply
#5

MESSY7 napisał: jakie potrzeby potrzebujesz w swoim oprogramowaniu księgowym? Zakładam też małą firmę i uważam, że MYOB BusinessBasics to dla mnie wystarczająca ilość. MYOB ma również podstawowe potrzeby, których chcę. Zastanawiam się, czy oferuje dostosowanie?
Reply
#6

winszip napisał: Czy ktoś może mi doradzić, na jakich kryteriach powinienem wybrać oprogramowanie księgowe dla mojej małej firmy? Nie mogę powiedzieć, które jest lepsze, ponieważ nie wiem, jak je porównać. Szybka Książka MYOB Sage-Peachtree Netsweep masz koszty oprogramowania? proszę o listę, jeśli ...
Reply
#7

winszip napisał: Czy ktoś może mi doradzić, na jakich kryteriach powinienem wybrać oprogramowanie księgowe dla mojej małej firmy? Nie mogę powiedzieć, które jest lepsze, ponieważ nie wiem, jak je porównać. Szybka Książka MYOB Sage-Peachtree Netsweep Dobrze będzie, jeśli możesz podać więcej informacji o swoim biz, takich jak biz nature i basic flow ..
Reply
#8

korzystam z accpac przez ostatnie 3 lata ... jestem z tego całkiem zadowolony .... łatwość użycia raportów kryształowych i raportów excel do sprawozdań finansowych ... bardzo konfigurowalny
Reply
#9

cbyen napisał: Dobrze będzie, jeśli możesz podać więcej informacji o swoim biz, takich jak biz nature i basic flow .. Właściwie chciałbym zacząć od wdrożenia go w moim cyklu przychodów. Podobnie jak zamówienie klienta, następnie dostarcz i rozlicz i otrzymaj płatność. Naprawdę nie potrzebuję zapasów, ponieważ są produkowane na zamówienie. Jestem w usłudze drukowania kart =)
Reply
#10

Lepiej wymyśl listę swoich wymagań, podejdź do sprzedawców, usiądź i pozwól im zaprezentować się na podstawie Twoich wymagań. Następnie decydujesz, który jest lepszy.
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)