cs-joke.pl forum
Darowizna bardzo starych części do komputera - Printable Version

+- cs-joke.pl forum (https://cs-joke.pl)
+-- Forum: Komputery (https://cs-joke.pl/forum-1.html)
+--- Forum: Sprzęt (https://cs-joke.pl/forum-2.html)
+--- Thread: Darowizna bardzo starych części do komputera (/thread-31783.html)Darowizna bardzo starych części do komputera - nitinpaisa1 - 01 Sep 2020

Cześć, nie jestem pewien, czy to właściwe miejsce do publikowania. Z góry przepraszam, jeśli post w złym miejscu. Pamiętam, że kiedyś był wątek, w którym ktoś zbierze zużyte części peceta i zbuduje peceta dla potrzebujących. Czy mogę wiedzieć, czy to nadal trwa? Znalazłem używany Asus AMD mobo (M4N68T-N V2) z Phenom II i kolejny zapasowy procesor Athlon (lekko wygięty pin) w moim magazynie. Mobo i Phenom II działały, zanim zaktualizowałem kilka lat temu. Czy powinienem po prostu wyrzucić, zamiast oddawać antyk? Z góry dziękuję.


RE: Darowizna bardzo starych części do komputera - tanishka - 01 Sep 2020

2wiremodem napisał: Cześć, nie jestem pewien, czy to właściwe miejsce do publikowania. Z góry przepraszam, jeśli post w złym miejscu. Pamiętam, że kiedyś był wątek, w którym ktoś zbierze zużyte części peceta i zbuduje peceta dla potrzebujących. Czy mogę wiedzieć, czy to nadal trwa? Znalazłem używany Asus AMD mobo (M4N68T-N V2) z Phenom II i kolejny zapasowy procesor Athlon (lekko wygięty pin) w moim magazynie. Mobo i Phenom II działały, zanim zaktualizowałem kilka lat temu. Czy powinienem po prostu wyrzucić, zamiast oddawać antyk? Z góry dziękuję. Mam też stary komputer HP Athlon, który nie może się już uruchomić, planując wyrzucić.


RE: Darowizna bardzo starych części do komputera - clintonch - 01 Sep 2020

Mogę zebrać, jeśli blisko Tiong Bahru


RE: Darowizna bardzo starych części do komputera - dearadioo7 - 01 Sep 2020

Dual pentium pro, jeśli ma zastosowanie dla potrzebujących, mogę też przekazać darowiznę.


RE: Darowizna bardzo starych części do komputera - tbnw01 - 01 Sep 2020

dać swoim bliskim? To jest to co zrobiłem.


RE: Darowizna bardzo starych części do komputera - pedro.trinidad - 01 Sep 2020

alamakazim napisał: Mogę zebrać, jeśli blisko Tiong Bahru Hmm, zostaję w lesie, ale jeśli któregoś dnia będę w okolicy, może podrzucę ci wieczorem, żeby zorganizować przekazanie ci przedmiotów?


RE: Darowizna bardzo starych części do komputera - william43mcclure - 01 Sep 2020

Komputer klasy podstawowej napisał: dać swoim bliskim? To jest to co zrobiłem. moi krewni tak naprawdę nie majsterkowania. Są bardziej użytkownikami laptopów, jeśli nie, to prawdopodobnie potrzebują więcej niż AMD Phenom II.


RE: Darowizna bardzo starych części do komputera - retnoptr986 - 01 Sep 2020

Przekaż darowizny lub sprzedawaj tanio na Carousell, jeśli masz czas na spotkanie z kupującymi ...


RE: Darowizna bardzo starych części do komputera - celinefolliet - 01 Sep 2020

Zresztą fenomen II jest stary, ale nadal jest dla mnie zdolny. Nadal mam w domu 5 komputerów PC zasilanych przez Phenom II.


RE: Darowizna bardzo starych części do komputera - grant.glanvill - 01 Sep 2020

haylui napisał: Zresztą fenomen II jest stary, ale nadal jest dla mnie zdolny. Nadal mam w domu 5 komputerów PC zasilanych przez Phenom II. Niezłe hahaha Uwielbiam ostatnią wersję AMD PC spróbuję przekazać darowiznę, będę nadal pytać. dzięki!