Darowizna bardzo starych części do komputera
#1

Cześć, nie jestem pewien, czy to właściwe miejsce do publikowania. Z góry przepraszam, jeśli post w złym miejscu. Pamiętam, że kiedyś był wątek, w którym ktoś zbierze zużyte części peceta i zbuduje peceta dla potrzebujących. Czy mogę wiedzieć, czy to nadal trwa? Znalazłem używany Asus AMD mobo (M4N68T-N V2) z Phenom II i kolejny zapasowy procesor Athlon (lekko wygięty pin) w moim magazynie. Mobo i Phenom II działały, zanim zaktualizowałem kilka lat temu. Czy powinienem po prostu wyrzucić, zamiast oddawać antyk? Z góry dziękuję.
Reply
#2

2wiremodem napisał: Cześć, nie jestem pewien, czy to właściwe miejsce do publikowania. Z góry przepraszam, jeśli post w złym miejscu. Pamiętam, że kiedyś był wątek, w którym ktoś zbierze zużyte części peceta i zbuduje peceta dla potrzebujących. Czy mogę wiedzieć, czy to nadal trwa? Znalazłem używany Asus AMD mobo (M4N68T-N V2) z Phenom II i kolejny zapasowy procesor Athlon (lekko wygięty pin) w moim magazynie. Mobo i Phenom II działały, zanim zaktualizowałem kilka lat temu. Czy powinienem po prostu wyrzucić, zamiast oddawać antyk? Z góry dziękuję. Mam też stary komputer HP Athlon, który nie może się już uruchomić, planując wyrzucić.
Reply
#3

Mogę zebrać, jeśli blisko Tiong Bahru
Reply
#4

Dual pentium pro, jeśli ma zastosowanie dla potrzebujących, mogę też przekazać darowiznę.
Reply
#5

dać swoim bliskim? To jest to co zrobiłem.
Reply
#6

alamakazim napisał: Mogę zebrać, jeśli blisko Tiong Bahru Hmm, zostaję w lesie, ale jeśli któregoś dnia będę w okolicy, może podrzucę ci wieczorem, żeby zorganizować przekazanie ci przedmiotów?
Reply
#7

Komputer klasy podstawowej napisał: dać swoim bliskim? To jest to co zrobiłem. moi krewni tak naprawdę nie majsterkowania. Są bardziej użytkownikami laptopów, jeśli nie, to prawdopodobnie potrzebują więcej niż AMD Phenom II.
Reply
#8

Przekaż darowizny lub sprzedawaj tanio na Carousell, jeśli masz czas na spotkanie z kupującymi ...
Reply
#9

Zresztą fenomen II jest stary, ale nadal jest dla mnie zdolny. Nadal mam w domu 5 komputerów PC zasilanych przez Phenom II.
Reply
#10

haylui napisał: Zresztą fenomen II jest stary, ale nadal jest dla mnie zdolny. Nadal mam w domu 5 komputerów PC zasilanych przez Phenom II. Niezłe hahaha Uwielbiam ostatnią wersję AMD PC spróbuję przekazać darowiznę, będę nadal pytać. dzięki!
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)