cs-joke.pl forum
[SIC] Nowy kącik konfiguracji dla wszystkich DIY Hardwarezoner ^. ^ - Printable Version

+- cs-joke.pl forum (https://cs-joke.pl)
+-- Forum: Komputery (https://cs-joke.pl/forum-1.html)
+--- Forum: Sprzęt (https://cs-joke.pl/forum-2.html)
+--- Thread: [SIC] Nowy kącik konfiguracji dla wszystkich DIY Hardwarezoner ^. ^ (/thread-31923.html)

Pages: 1 2


[SIC] Nowy kącik konfiguracji dla wszystkich DIY Hardwarezoner ^. ^ - barky65 - 23 Oct 2020

Ustaw nowy mały kącik relaksacyjny na placu Sim Lim # 02-32 Zapewni krzesła i narzędzia dla wszystkich Hardwarezoner, aby naprawić swój komputer do samodzielnego montażu lub części zakupione w Sim Lim Quare FOC. Monitor, kb i mysz zostaną udostępnione do testów. Zapewnia proste rozwiązywanie problemów dla hardwarezoner, który napotyka problem z ich samodzielną konfiguracją, a także w przypadku laptopów ... FOC Zapraszam do korzystania z miejsc ... otwartych codziennie od 11:00 do 20:00 bez przerwy Ale pod warunkiem… a to posprzątanie miejsca po użyciu Wszystkie powyższe czynności są wykonywane BEZPŁATNIE dla wszystkich hardwarezonerów, a także dla wszystkich kupujących w Sim Lim Square. Przepraszam za mój dobry angielski Dodaj mi msn, jeśli potrzebujesz pomocy @ [email protected] Dodano jeszcze jedną nową usługę. bezpłatne rozwiązywanie problemów dla wszystkich telefonów iPhone, a także ipad ^. ^ Przy okazji polub moją stronę na Facebooku https://www.facebook.com/pages/PC-CA...400?ref=stream


RE: [SIC] Nowy kącik konfiguracji dla wszystkich DIY Hardwarezoner ^. ^ - 777sappa777 - 23 Oct 2020

mam nadzieję, że ten wątek może stać się lepki


RE: [SIC] Nowy kącik konfiguracji dla wszystkich DIY Hardwarezoner ^. ^ - aileneelee - 23 Oct 2020

Chiński Nowy Rok też się otworzył?


RE: [SIC] Nowy kącik konfiguracji dla wszystkich DIY Hardwarezoner ^. ^ - vykgwfmj - 23 Oct 2020

Wow, czy to prawda? Wtedy będzie dobrze. Na pewno odwiedzę.


RE: [SIC] Nowy kącik konfiguracji dla wszystkich DIY Hardwarezoner ^. ^ - beachesndeserts - 23 Oct 2020

tak ^. ^ tylko przez pierwsze dwa dni zamknięte .. bez klimatyzacji .... lolz


RE: [SIC] Nowy kącik konfiguracji dla wszystkich DIY Hardwarezoner ^. ^ - jennifercookqrvxt - 23 Oct 2020

i tak… to nic innego jak prawda! Mam nadzieję, że każdy może mi pomóc w popchnięciu tego posta !! Więc każdy może wiedzieć o tym miejscu !!!


RE: [SIC] Nowy kącik konfiguracji dla wszystkich DIY Hardwarezoner ^. ^ - telkaif - 23 Oct 2020

gs napisał: mam nadzieję, że ten bieżnik może stać się lepki Obserwujmy przez kilka tygodni. Jeśli odpowiedź jest dobra, przyklejenie tego wątku może być opcją.


RE: [SIC] Nowy kącik konfiguracji dla wszystkich DIY Hardwarezoner ^. ^ - antiqueshawls - 23 Oct 2020

dziękuję… i szczęśliwego chińskiego nowego roku !!! Huattt !!!


RE: [SIC] Nowy kącik konfiguracji dla wszystkich DIY Hardwarezoner ^. ^ - rajivarora10 - 23 Oct 2020

gs napisał: Ustaw nowy mały kącik relaksacyjny na placu Sim Lim # 02-32 Zapewni krzesła i narzędzia dla wszystkich Hardwarezoner, aby naprawić swój komputer do samodzielnego montażu lub części zakupione w Sim Lim Quare FOC. Monitor, kb i mysz zostaną udostępnione do testów. Zapewnia proste rozwiązywanie problemów dla hardwarezoner, który napotyka problem z ich samodzielną konfiguracją, a także w przypadku laptopów ... FOC Zapraszam do korzystania z miejsc ... otwartych codziennie od 11:00 do 20:00 bez przerwy Ale pod warunkiem… a to posprzątanie miejsca po użyciu Wszystkie powyższe czynności są wykonywane BEZPŁATNIE dla wszystkich hardwarezonerów, a także dla wszystkich kupujących w Sim Lim Square. Przepraszam za mój dobry angielski Tylko pytanie, kto rozwiązuje problemy i konfiguruje? Ponieważ uważam, że wy, ludzie, zasługują na uznanie za dokonanie tak wielkiego czynu i udzielenie tak dużej pomocy ludziom, którzy jej potrzebują. Szczególnie, że jest to usługa BEZPŁATNA, to naprawdę miłe z waszej strony za poświęcony czas i wysiłek.


RE: [SIC] Nowy kącik konfiguracji dla wszystkich DIY Hardwarezoner ^. ^ - jada717 - 23 Oct 2020

co! jeśli zwolnię, pójdę do twojego sklepu sitsitseeseelooklook