[SIC] Nowy kącik konfiguracji dla wszystkich DIY Hardwarezoner ^. ^
#1

Ustaw nowy mały kącik relaksacyjny na placu Sim Lim # 02-32 Zapewni krzesła i narzędzia dla wszystkich Hardwarezoner, aby naprawić swój komputer do samodzielnego montażu lub części zakupione w Sim Lim Quare FOC. Monitor, kb i mysz zostaną udostępnione do testów. Zapewnia proste rozwiązywanie problemów dla hardwarezoner, który napotyka problem z ich samodzielną konfiguracją, a także w przypadku laptopów ... FOC Zapraszam do korzystania z miejsc ... otwartych codziennie od 11:00 do 20:00 bez przerwy Ale pod warunkiem… a to posprzątanie miejsca po użyciu Wszystkie powyższe czynności są wykonywane BEZPŁATNIE dla wszystkich hardwarezonerów, a także dla wszystkich kupujących w Sim Lim Square. Przepraszam za mój dobry angielski Dodaj mi msn, jeśli potrzebujesz pomocy @ [email protected] Dodano jeszcze jedną nową usługę. bezpłatne rozwiązywanie problemów dla wszystkich telefonów iPhone, a także ipad ^. ^ Przy okazji polub moją stronę na Facebooku https://www.facebook.com/pages/PC-CA...400?ref=stream
Reply
#2

mam nadzieję, że ten wątek może stać się lepki
Reply
#3

Chiński Nowy Rok też się otworzył?
Reply
#4

Wow, czy to prawda? Wtedy będzie dobrze. Na pewno odwiedzę.
Reply
#5

tak ^. ^ tylko przez pierwsze dwa dni zamknięte .. bez klimatyzacji .... lolz
Reply
#6

i tak… to nic innego jak prawda! Mam nadzieję, że każdy może mi pomóc w popchnięciu tego posta !! Więc każdy może wiedzieć o tym miejscu !!!
Reply
#7

gs napisał: mam nadzieję, że ten bieżnik może stać się lepki Obserwujmy przez kilka tygodni. Jeśli odpowiedź jest dobra, przyklejenie tego wątku może być opcją.
Reply
#8

dziękuję… i szczęśliwego chińskiego nowego roku !!! Huattt !!!
Reply
#9

gs napisał: Ustaw nowy mały kącik relaksacyjny na placu Sim Lim # 02-32 Zapewni krzesła i narzędzia dla wszystkich Hardwarezoner, aby naprawić swój komputer do samodzielnego montażu lub części zakupione w Sim Lim Quare FOC. Monitor, kb i mysz zostaną udostępnione do testów. Zapewnia proste rozwiązywanie problemów dla hardwarezoner, który napotyka problem z ich samodzielną konfiguracją, a także w przypadku laptopów ... FOC Zapraszam do korzystania z miejsc ... otwartych codziennie od 11:00 do 20:00 bez przerwy Ale pod warunkiem… a to posprzątanie miejsca po użyciu Wszystkie powyższe czynności są wykonywane BEZPŁATNIE dla wszystkich hardwarezonerów, a także dla wszystkich kupujących w Sim Lim Square. Przepraszam za mój dobry angielski Tylko pytanie, kto rozwiązuje problemy i konfiguruje? Ponieważ uważam, że wy, ludzie, zasługują na uznanie za dokonanie tak wielkiego czynu i udzielenie tak dużej pomocy ludziom, którzy jej potrzebują. Szczególnie, że jest to usługa BEZPŁATNA, to naprawdę miłe z waszej strony za poświęcony czas i wysiłek.
Reply
#10

co! jeśli zwolnię, pójdę do twojego sklepu sitsitseeseelooklook
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)