cs-joke.pl forum
Rozpaczliwie potrzebuje pomocy - Printable Version

+- cs-joke.pl forum (https://cs-joke.pl)
+-- Forum: Komputery (https://cs-joke.pl/forum-1.html)
+--- Forum: Sprzęt (https://cs-joke.pl/forum-2.html)
+--- Thread: Rozpaczliwie potrzebuje pomocy (/thread-3923.html)

Pages: 1 2


Rozpaczliwie potrzebuje pomocy - n3epvva - 03 Dec 2016

Chłopaki ! mój monitor za każdym razem , kiedy zaczynam moją com połowie thru lub gdy od gier online, takich jak ligi Blackshot legend lub nawet csgo monitor po prostu zamrozić , a następnie przechodzi do powiedzenia nie ma monitora sygnału pójściem spać . PROSZĘ POMÓŻ. Poszedłem do simlim kwadratowe i poprosił osoby. ten facet nawet nie sprawdzić shyt i po prostu powiedział mi sformatować . Zapłaciłem go sformatować to ten problem nie występuje. Karta graficzna SAPPHIRE R9 280 cpu i5-4460 monitorować s2340L PROSZĘ Teraz nie mogę nawet użyć tej com z powodu zbliżających się zaciemnienia ekranu ....


RE: Rozpaczliwie potrzebuje pomocy - thompson.norm - 03 Dec 2016

spróbuj sprawdzić , czy IGP ustawiony jako podstawowej ..


RE: Rozpaczliwie potrzebuje pomocy - brian.altoft - 03 Dec 2016

enrell69 napisał: spróbuj sprawdzić , czy IGP ustawiony jako podstawowej .. Siema IGP ?


RE: Rozpaczliwie potrzebuje pomocy - michaellamborghini96311 - 03 Dec 2016

AlanSean napisał: Siema IGP ? Zintegrowany procesor graficzny aka pokładzie grafiki


RE: Rozpaczliwie potrzebuje pomocy - retnoptr986 - 03 Dec 2016

Naprawdę dk wat u facetów myśli abt to, ale jestem całkiem pewny everythings dobre. Można u mnie przez chodzić o tym, jak sprawdzić?


RE: Rozpaczliwie potrzebuje pomocy - sduckham - 03 Dec 2016

Czy to nowy build ? Albo kiedyś pracować bez problemu , dopiero od niedawna ma ten problem ? Czy jesteś w porządku z brudząc z BIOS na własną rękę ? Jeśli nie proponuję udać znaleźć Nigela rozwiązywać . [ SIC ] Nowe rogu instalacyjny dla wszystkich majsterkowiczów Hardwarezoner ^. ^


RE: Rozpaczliwie potrzebuje pomocy - zukodamian - 03 Dec 2016

Gloom mi napisał: Czy to nowy build ? Albo kiedyś pracować bez problemu , dopiero od niedawna ma ten problem ? Czy jesteś w porządku z brudząc z BIOS na własną rękę ? Jeśli nie proponuję udać znaleźć Nigela rozwiązywać . [ SIC ] Nowe rogu instalacyjny dla wszystkich majsterkowiczów Hardwarezoner ^. ^ Nigel ? no to com to ard 1 n pół roku życia. a ja dk nic abt BIOS. muszę to naprawić jak najszybciej tak, to gdzie mogę iść do rozwiązywania problemów ?


RE: Rozpaczliwie potrzebuje pomocy - paul.william.reilly - 03 Dec 2016

dlatego najlepiej unikać kart ATI


RE: Rozpaczliwie potrzebuje pomocy - nhattienvn - 03 Dec 2016

AlanSean napisał: Nigel ? no to com to ard 1 n pół roku życia. a ja dk nic abt BIOS. muszę to naprawić jak najszybciej tak, to gdzie mogę iść do rozwiązywania problemów ? Kliknij w link. Idź SLS znaleźć sklep Nigela , może pomóc rozwiązać problem . Wystarczy zapłacić mu trochę Kopi pieniądze.


RE: Rozpaczliwie potrzebuje pomocy - nitinpaisa1 - 03 Dec 2016

Gloom mi napisał: Kliknij w link. Idź SLS znaleźć sklep Nigela , może pomóc rozwiązać problem . Wystarczy zapłacić mu trochę Kopi pieniądze. ok, ale linkujące Chciaż nie mogę znaleźć naprawdę wheres swoim sklepie haha ale i tak dzięki! ( Byłoby gr8 jeśli u powiedz mi wheres swoim sklepie Tho )