Rozpaczliwie potrzebuje pomocy
#1

Chłopaki ! mój monitor za każdym razem , kiedy zaczynam moją com połowie thru lub gdy od gier online, takich jak ligi Blackshot legend lub nawet csgo monitor po prostu zamrozić , a następnie przechodzi do powiedzenia nie ma monitora sygnału pójściem spać . PROSZĘ POMÓŻ. Poszedłem do simlim kwadratowe i poprosił osoby. ten facet nawet nie sprawdzić shyt i po prostu powiedział mi sformatować . Zapłaciłem go sformatować to ten problem nie występuje. Karta graficzna SAPPHIRE R9 280 cpu i5-4460 monitorować s2340L PROSZĘ Teraz nie mogę nawet użyć tej com z powodu zbliżających się zaciemnienia ekranu ....
Reply
#2

spróbuj sprawdzić , czy IGP ustawiony jako podstawowej ..
Reply
#3

enrell69 napisał: spróbuj sprawdzić , czy IGP ustawiony jako podstawowej .. Siema IGP ?
Reply
#4

AlanSean napisał: Siema IGP ? Zintegrowany procesor graficzny aka pokładzie grafiki
Reply
#5

Naprawdę dk wat u facetów myśli abt to, ale jestem całkiem pewny everythings dobre. Można u mnie przez chodzić o tym, jak sprawdzić?
Reply
#6

Czy to nowy build ? Albo kiedyś pracować bez problemu , dopiero od niedawna ma ten problem ? Czy jesteś w porządku z brudząc z BIOS na własną rękę ? Jeśli nie proponuję udać znaleźć Nigela rozwiązywać . [ SIC ] Nowe rogu instalacyjny dla wszystkich majsterkowiczów Hardwarezoner ^. ^
Reply
#7

Gloom mi napisał: Czy to nowy build ? Albo kiedyś pracować bez problemu , dopiero od niedawna ma ten problem ? Czy jesteś w porządku z brudząc z BIOS na własną rękę ? Jeśli nie proponuję udać znaleźć Nigela rozwiązywać . [ SIC ] Nowe rogu instalacyjny dla wszystkich majsterkowiczów Hardwarezoner ^. ^ Nigel ? no to com to ard 1 n pół roku życia. a ja dk nic abt BIOS. muszę to naprawić jak najszybciej tak, to gdzie mogę iść do rozwiązywania problemów ?
Reply
#8

dlatego najlepiej unikać kart ATI
Reply
#9

AlanSean napisał: Nigel ? no to com to ard 1 n pół roku życia. a ja dk nic abt BIOS. muszę to naprawić jak najszybciej tak, to gdzie mogę iść do rozwiązywania problemów ? Kliknij w link. Idź SLS znaleźć sklep Nigela , może pomóc rozwiązać problem . Wystarczy zapłacić mu trochę Kopi pieniądze.
Reply
#10

Gloom mi napisał: Kliknij w link. Idź SLS znaleźć sklep Nigela , może pomóc rozwiązać problem . Wystarczy zapłacić mu trochę Kopi pieniądze. ok, ale linkujące Chciaż nie mogę znaleźć naprawdę wheres swoim sklepie haha ale i tak dzięki! ( Byłoby gr8 jeśli u powiedz mi wheres swoim sklepie Tho )
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)