cs-joke.pl forum
Myrepublic przerywana d / c problemem - Printable Version

+- cs-joke.pl forum (https://cs-joke.pl)
+-- Forum: Komputery (https://cs-joke.pl/forum-1.html)
+--- Forum: Internet (https://cs-joke.pl/forum-6.html)
+--- Thread: Myrepublic przerywana d / c problemem (/thread-4093.html)

Pages: 1 2


Myrepublic przerywana d / c problemem - pedrocastle13 - 04 Dec 2016

Hi guys , wszelkie Bros napotkał sporadyczne problemy D / C z obsługą myrepublic włókna te kilka dni ? To występujące co 10 do 15 minut, po czym będzie połączyć się ponownie z powrotem ...   nie mogę nawet zrobić swoje transakcje online teraz ..... haiz ....


RE: Myrepublic przerywana d / c problemem - mindirae0 - 04 Dec 2016

advanced1 napisał: Hi guys , wszelkie Bros napotkał sporadyczne problemy D / C z obsługą myrepublic włókna te kilka dni ? To występujące co 10 do 15 minut, po czym będzie połączyć się ponownie z powrotem ... nie mogę nawet zrobić swoje transakcje online teraz ..... haiz .... Bezpośrednie połączenie lub bezprzewodowej ? ... I dlaczego nie odpowiedzieć w MR wątku ...


RE: Myrepublic przerywana d / c problemem - feraltex - 04 Dec 2016

advanced1 napisał: Hi guys , wszelkie Bros napotkał sporadyczne problemy D / C z obsługą myrepublic włókna te kilka dni ? To występujące co 10 do 15 minut, po czym będzie połączyć się ponownie z powrotem ... nie mogę nawet zrobić swoje transakcje online teraz ..... haiz .... Mam ten problem, te kilka tygodni , IE zamrożona podczas dostępu do internetu .... nie wiem dlaczego, za pomocą bezpośredniego kabla LAN.


RE: Myrepublic przerywana d / c problemem - jmfcollier - 04 Dec 2016

zaktualizować firmware routera ASUS . która rozwiąże ten problem pobierz "Global " wersję firmware 2.1.1.1.67


RE: Myrepublic przerywana d / c problemem - bigbadwolf94 - 04 Dec 2016

Napotkałem tylko takie problemy w nocy z 9 pm-1am ... dzień surfowania jest całkowicie w porządku, przy użyciu tego samego routera ...


RE: Myrepublic przerywana d / c problemem - sduckham - 04 Dec 2016

advanced1 napisał: Hi guys , wszelkie Bros napotkał sporadyczne problemy D / C z obsługą myrepublic włókna te kilka dni ? To występujące co 10 do 15 minut, po czym będzie połączyć się ponownie z powrotem ... nie mogę nawet zrobić swoje transakcje online teraz ..... haiz .... Tak, spotkałem go wczoraj wieczorem około 11pm. Jak to, co pan powiedział, odłączając w pewnym przedziale .


RE: Myrepublic przerywana d / c problemem - tjrehak - 04 Dec 2016

Mam odłączony 5 razy w ciągu ostatnich kilku godzin.


RE: Myrepublic przerywana d / c problemem - elliotthighland - 04 Dec 2016

To samo .. ostatniej nocy , począwszy od 9 wieczorem


RE: Myrepublic przerywana d / c problemem - barky65 - 04 Dec 2016

Podobnie. Czy mogę wiedzieć, co się dzieje? Używany jest bardzo szybki. Teraz jest niestabilny jak nie wiem co


RE: Myrepublic przerywana d / c problemem - aroy.gil - 04 Dec 2016

hmm nie ma problemu z kopalni. Czy aż do 2 nad ranem na wczorajszej nocy. każdy starał zasilania rowerowej ONT ?