Myrepublic przerywana d / c problemem
#1

Hi guys , wszelkie Bros napotkał sporadyczne problemy D / C z obsługą myrepublic włókna te kilka dni ? To występujące co 10 do 15 minut, po czym będzie połączyć się ponownie z powrotem ...   nie mogę nawet zrobić swoje transakcje online teraz ..... haiz ....
Reply
#2

advanced1 napisał: Hi guys , wszelkie Bros napotkał sporadyczne problemy D / C z obsługą myrepublic włókna te kilka dni ? To występujące co 10 do 15 minut, po czym będzie połączyć się ponownie z powrotem ... nie mogę nawet zrobić swoje transakcje online teraz ..... haiz .... Bezpośrednie połączenie lub bezprzewodowej ? ... I dlaczego nie odpowiedzieć w MR wątku ...
Reply
#3

advanced1 napisał: Hi guys , wszelkie Bros napotkał sporadyczne problemy D / C z obsługą myrepublic włókna te kilka dni ? To występujące co 10 do 15 minut, po czym będzie połączyć się ponownie z powrotem ... nie mogę nawet zrobić swoje transakcje online teraz ..... haiz .... Mam ten problem, te kilka tygodni , IE zamrożona podczas dostępu do internetu .... nie wiem dlaczego, za pomocą bezpośredniego kabla LAN.
Reply
#4

zaktualizować firmware routera ASUS . która rozwiąże ten problem pobierz "Global " wersję firmware 2.1.1.1.67
Reply
#5

Napotkałem tylko takie problemy w nocy z 9 pm-1am ... dzień surfowania jest całkowicie w porządku, przy użyciu tego samego routera ...
Reply
#6

advanced1 napisał: Hi guys , wszelkie Bros napotkał sporadyczne problemy D / C z obsługą myrepublic włókna te kilka dni ? To występujące co 10 do 15 minut, po czym będzie połączyć się ponownie z powrotem ... nie mogę nawet zrobić swoje transakcje online teraz ..... haiz .... Tak, spotkałem go wczoraj wieczorem około 11pm. Jak to, co pan powiedział, odłączając w pewnym przedziale .
Reply
#7

Mam odłączony 5 razy w ciągu ostatnich kilku godzin.
Reply
#8

To samo .. ostatniej nocy , począwszy od 9 wieczorem
Reply
#9

Podobnie. Czy mogę wiedzieć, co się dzieje? Używany jest bardzo szybki. Teraz jest niestabilny jak nie wiem co
Reply
#10

hmm nie ma problemu z kopalni. Czy aż do 2 nad ranem na wczorajszej nocy. każdy starał zasilania rowerowej ONT ?
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)