cs-joke.pl forum
[ News] Nadchodzące ASUS produktów sieciowych ogłosiła @ CES 2013 - Printable Version

+- cs-joke.pl forum (https://cs-joke.pl)
+-- Forum: Komputery (https://cs-joke.pl/forum-1.html)
+--- Forum: Internet (https://cs-joke.pl/forum-6.html)
+--- Thread: [ News] Nadchodzące ASUS produktów sieciowych ogłosiła @ CES 2013 (/thread-4335.html)

Pages: 1 2


[ News] Nadchodzące ASUS produktów sieciowych ogłosiła @ CES 2013 - julieanne - 04 Dec 2016

ASUS ogłosił niektóre z ich najnowszych produktów przychodzących sieciowych za rok 2013 @ CES 2013   Cieszyć się     Niektóre z nadchodzących produktów firmy ASUS w sieci na wyświetlaczu     Ten obraz został resized.Click aby zobaczyć oryginalny obraz     ASUS PCE- AC66     Ten obraz został resized.Click aby zobaczyć oryginalny obraz     ASUS RT- AC56U     Ten obraz został resized.Click aby zobaczyć oryginalny obraz     ASUS USB- AC53     Ten obraz został resized.Click aby zobaczyć oryginalny obraz     ASUS WL- 330NUL     Ten obraz został resized.Click aby zobaczyć oryginalny obraz   Jeśli myślisz , że wszystko , rozejrzysz Jeśli zastanawiasz się , jeśli mam wiedzieć wszystko wcześniej i jest to tak


RE: [ News] Nadchodzące ASUS produktów sieciowych ogłosiła @ CES 2013 - jimmyboi1981 - 04 Dec 2016

Są żyjesz na CES teraz ??!


RE: [ News] Nadchodzące ASUS produktów sieciowych ogłosiła @ CES 2013 - peacemakerkimi - 04 Dec 2016

Mając to jest jedna rzecz ... Zastanawiasz się kiedy dotarły do naszych brzegów ..


RE: [ News] Nadchodzące ASUS produktów sieciowych ogłosiła @ CES 2013 - abbymo7 - 04 Dec 2016

Nic unikalny imo . To tylko warianty AC istniejącej składzie . Spodziewałem się czegoś innego.


RE: [ News] Nadchodzące ASUS produktów sieciowych ogłosiła @ CES 2013 - elizabethblindauer - 04 Dec 2016

negativzero napisał: Nic unikalny imo . To tylko warianty AC istniejącej składzie . Spodziewałem się czegoś innego. że to, co myślałem też ... o ile nie rzucać w VPN wyposażony jako domyślny to mogę oglądać strumień TVB od HK bezpośrednio ... hehe Wciąż czekam na mój n66U i ISP , aby wyjść z tej funkcji ....


RE: [ News] Nadchodzące ASUS produktów sieciowych ogłosiła @ CES 2013 - hotshotz3 - 04 Dec 2016

negativzero napisał: Nic unikalny imo . To tylko warianty AC istniejącej składzie . Spodziewałem się czegoś innego. Miej trochę cierpliwości Na pewno nie jest to coś od firmy ASUS , która jest inna wychodzi, że wolą Państwo zadowoleni ASUS jest jedną z niewielu firm , które już rozpoczętych projekt produkcie AC drogę przed wielu ogłosiły przysługującego @ CES 2013


RE: [ News] Nadchodzące ASUS produktów sieciowych ogłosiła @ CES 2013 - fluzzarn - 04 Dec 2016

Op_Valkyrie napisał: że to, co myślałem też ... o ile nie rzucać w VPN wyposażony jako domyślny to mogę oglądać strumień TVB od HK bezpośrednio ... hehe Wciąż czekam na mój n66U i ISP , aby wyjść z tej funkcji .... Kto jest twoim ISP ? Fioletowy? hehe


RE: [ News] Nadchodzące ASUS produktów sieciowych ogłosiła @ CES 2013 - firepixiespirit - 04 Dec 2016

Maylyn napisał: Kto jest twoim ISP ? Fioletowy? hehe Bo leh ... Red obozu ... Masz szansę czy nie ah?


RE: [ News] Nadchodzące ASUS produktów sieciowych ogłosiła @ CES 2013 - philip.anink - 04 Dec 2016

Op_Valkyrie napisał: Bo leh ... Red obozu ... Masz szansę czy nie ah? Myślę, że jesteś lepiej z innym RSP na to jak myślisz Czerwony i Zielony ruszy usługi VPN z oczywistych powodów ? Telewizja Red , a Green TV ? Pomarańczowy Purpurowy lub może zbyt lub czarny / czerwony Podobnie przepis Twój drugi port do tego


RE: [ News] Nadchodzące ASUS produktów sieciowych ogłosiła @ CES 2013 - chickrock69 - 04 Dec 2016

N56U = Ralink AC56U = Ralink też? A potem znowu, będzie się składać z Tajwanu również?