[ News] Nadchodzące ASUS produktów sieciowych ogłosiła @ CES 2013
#1

ASUS ogłosił niektóre z ich najnowszych produktów przychodzących sieciowych za rok 2013 @ CES 2013   Cieszyć się     Niektóre z nadchodzących produktów firmy ASUS w sieci na wyświetlaczu     Ten obraz został resized.Click aby zobaczyć oryginalny obraz     ASUS PCE- AC66     Ten obraz został resized.Click aby zobaczyć oryginalny obraz     ASUS RT- AC56U     Ten obraz został resized.Click aby zobaczyć oryginalny obraz     ASUS USB- AC53     Ten obraz został resized.Click aby zobaczyć oryginalny obraz     ASUS WL- 330NUL     Ten obraz został resized.Click aby zobaczyć oryginalny obraz   Jeśli myślisz , że wszystko , rozejrzysz Jeśli zastanawiasz się , jeśli mam wiedzieć wszystko wcześniej i jest to tak
Reply
#2

Są żyjesz na CES teraz ??!
Reply
#3

Mając to jest jedna rzecz ... Zastanawiasz się kiedy dotarły do naszych brzegów ..
Reply
#4

Nic unikalny imo . To tylko warianty AC istniejącej składzie . Spodziewałem się czegoś innego.
Reply
#5

negativzero napisał: Nic unikalny imo . To tylko warianty AC istniejącej składzie . Spodziewałem się czegoś innego. że to, co myślałem też ... o ile nie rzucać w VPN wyposażony jako domyślny to mogę oglądać strumień TVB od HK bezpośrednio ... hehe Wciąż czekam na mój n66U i ISP , aby wyjść z tej funkcji ....
Reply
#6

negativzero napisał: Nic unikalny imo . To tylko warianty AC istniejącej składzie . Spodziewałem się czegoś innego. Miej trochę cierpliwości Na pewno nie jest to coś od firmy ASUS , która jest inna wychodzi, że wolą Państwo zadowoleni ASUS jest jedną z niewielu firm , które już rozpoczętych projekt produkcie AC drogę przed wielu ogłosiły przysługującego @ CES 2013
Reply
#7

Op_Valkyrie napisał: że to, co myślałem też ... o ile nie rzucać w VPN wyposażony jako domyślny to mogę oglądać strumień TVB od HK bezpośrednio ... hehe Wciąż czekam na mój n66U i ISP , aby wyjść z tej funkcji .... Kto jest twoim ISP ? Fioletowy? hehe
Reply
#8

Maylyn napisał: Kto jest twoim ISP ? Fioletowy? hehe Bo leh ... Red obozu ... Masz szansę czy nie ah?
Reply
#9

Op_Valkyrie napisał: Bo leh ... Red obozu ... Masz szansę czy nie ah? Myślę, że jesteś lepiej z innym RSP na to jak myślisz Czerwony i Zielony ruszy usługi VPN z oczywistych powodów ? Telewizja Red , a Green TV ? Pomarańczowy Purpurowy lub może zbyt lub czarny / czerwony Podobnie przepis Twój drugi port do tego
Reply
#10

N56U = Ralink AC56U = Ralink też? A potem znowu, będzie się składać z Tajwanu również?
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)