cs-joke.pl forum
Szukasz 4G / 3G Mifi przenośnego routera - Printable Version

+- cs-joke.pl forum (https://cs-joke.pl)
+-- Forum: Komputery (https://cs-joke.pl/forum-1.html)
+--- Forum: Internet (https://cs-joke.pl/forum-6.html)
+--- Thread: Szukasz 4G / 3G Mifi przenośnego routera (/thread-4686.html)

Pages: 1 2


Szukasz 4G / 3G Mifi przenośnego routera - arcticwolf248 - 04 Dec 2016

Cześć ludzie,   To było kiedyś , ponieważ mam w kontakcie ze sprzętem.   Podobnie jak szukać router MiFi który zabierze kartę 4G / 3G SIM .   1 ) Wersja podstawowa , która jest najtańszym i niezawodne. 2 ) Zakres Bliski i powód. 3 ) Najlepsza oferta w dobrej przenośności.   Czy przenośny Router MIFI działać na baterii?


RE: Szukasz 4G / 3G Mifi przenośnego routera - adel.a.amin - 04 Dec 2016

Wystarczy dodać. Wolę te modele, które można włożyć kartę SIM bezpośrednio , a nie za pomocą klucza . Dzięki.


RE: Szukasz 4G / 3G Mifi przenośnego routera - johnfrommath - 04 Dec 2016

Wpadnij challenger i powinieneś być w stanie znaleźć mifi z Huawei . Są zasilanie z baterii i może włożyć kartę SIM do urządzenia bez USB magazynie . Całkowicie samodzielnym urządzeniem . modem router cum .


RE: Szukasz 4G / 3G Mifi przenośnego routera - twentyeightdollars - 04 Dec 2016

Ja również poszukuje mifi teraz też. Wierzę, że niektórzy Bros sprzedają go . Wykonaj wyszukiwanie w HWZ z " mifi " i będzie je znaleźć. Nie jestem pewien, czy wszystkie Challengers sprzedaje mifi . Należy pamiętać, że są one bardziej kosztowne.


RE: Szukasz 4G / 3G Mifi przenośnego routera - fakesms92 - 04 Dec 2016

Moja Prolink 3G działa świetnie


RE: Szukasz 4G / 3G Mifi przenośnego routera - mikesteven67 - 04 Dec 2016

azrin619 napisał: Moja Prolink 3G działa świetnie Och, jak bardzo pan kupić za bro ?


RE: Szukasz 4G / 3G Mifi przenośnego routera - gordon.hall6 - 04 Dec 2016

Apex napisał: Wpadnij challenger i powinieneś być w stanie znaleźć mifi z Huawei . Są zasilanie z baterii i może włożyć kartę SIM do urządzenia bez USB magazynie . Całkowicie samodzielnym urządzeniem . modem router cum . Challenger sprzedaje tylko routery Mifi 3G , w temperaturze około 100 $ . Dla odmiany 4g , prawdopodobnie masz albo rejestrować się plan z telco jak M1 , albo udać się do Funan lub Sim Lim . Ostatnio widziałem , że jadą na jak 3-400 $ każdego?


RE: Szukasz 4G / 3G Mifi przenośnego routera - antoniofantinato74 - 04 Dec 2016

limpe84 napisał: Challenger sprzedaje tylko routery Mifi 3G , w temperaturze około 100 $ . Dla odmiany 4g , prawdopodobnie masz albo rejestrować się plan z telco jak M1 , albo udać się do Funan lub Sim Lim . Ostatnio widziałem , że jadą na jak 3-400 $ każdego? Ja po prostu wpaść challenger i potwierdzić 4G mifi jest dostępna = ) Ale to jest więc niewielka wylot mieć tylko 1 model . Ten obraz został resized.Click aby zobaczyć oryginalny obraz Ten obraz został resized.Click aby zobaczyć oryginalny obraz


RE: Szukasz 4G / 3G Mifi przenośnego routera - aroy.gil - 04 Dec 2016

Więc 4G jest ponad dwukrotnie wyższa cena .........


RE: Szukasz 4G / 3G Mifi przenośnego routera - satyananda.sahoobsc - 04 Dec 2016

4G mifis do tej pory wszystko powyżej 200 zasięgu, średnio 250-280 godnej nich. Niektóre modele nie mogą brać MicroSIM z adapterem i pozostawić tylko normalny SIM. Pomyśl tylko jeden model z ZTE pod tą ceną sprzedaży przez jednego HWZ sprzedawcy jeśli REM.