cs-joke.pl forum
Nie kupuj od t258jgn aka doraemon - Printable Version

+- cs-joke.pl forum (https://cs-joke.pl)
+-- Forum: Komputery (https://cs-joke.pl/forum-1.html)
+--- Forum: Sprzęt (https://cs-joke.pl/forum-2.html)
+--- Thread: Nie kupuj od t258jgn aka doraemon (/thread-4773.html)

Pages: 1 2


Nie kupuj od t258jgn aka doraemon - patoconnell10 - 04 Dec 2016

Przejdź do właściwego sklepu po swoje rzeczy .   Dziś wziąłem Evolv ATX szkła hartowanego i uchwyt vga od niego. Okazuje się, że posiadacz VGA jest niezgodna ze sprawą .   Zapytany wymienić na coś innego od niego, ale on odmówił. Przynajmniej w sklepie u można wymieniać na inne rzeczy .   Wciąż śmie mi pisać tu i mi podziękować . Nigdy nie mów nigdy za niezgodną przeszkadza ludzie nadal odmówić i być niegrzeczny dupę o tym.   To tylko 35 $ nieważne mogę sobie pozwolić, aby wyrzucić. Zła karma nie jest dobre dla zdrowia. U lepiej dbać .


RE: Nie kupuj od t258jgn aka doraemon - bballermj - 04 Dec 2016

ok zanotowane. sprawa zamknięta.


RE: Nie kupuj od t258jgn aka doraemon - suncica.irida - 04 Dec 2016

doraemon hater zauważony ? spowodować AFAIK ludzie, którzy kupili od niego są zadowoleni z jego usług


RE: Nie kupuj od t258jgn aka doraemon - mercury0x000d - 04 Dec 2016

Masz pytanie, czy uchwyt pasuje do obudowy anot ? Jeśli neh prosić listę.


RE: Nie kupuj od t258jgn aka doraemon - sally.meyers - 04 Dec 2016

W pierwszej kolejności u nv zgodności wyboru ??? jeśli u już zapytać, powiedzieć można zmieścić potem odrobinę CB, ale nie sądzę , tak prawda , że czas kupiłem kabel od niego , wciąż zadają mi tyle długo Bo


RE: Nie kupuj od t258jgn aka doraemon - qazster2005 - 04 Dec 2016

Czy dlatego, że sprawa jest zbyt wysoki? Ten obraz został resized.Click aby zobaczyć oryginalny obraz


RE: Nie kupuj od t258jgn aka doraemon - patoconnell10 - 04 Dec 2016

Drżenie napisał: Zapytany wymienić na coś innego od niego, ale on odmówił. Przynajmniej w sklepie u można wymieniać na inne rzeczy . Naprawdę meh , myślałem SLS sklepów 7 dni 1-1 wymiany jest ograniczona do DOA lub wady / uszkodzony , a nie do zmiany zdania czy zakupione błędnie . Może tylko wtedy, gdy są bardzo regularne ?


RE: Nie kupuj od t258jgn aka doraemon - fakesms92 - 04 Dec 2016

Drżenie napisał: Zapytany wymienić na coś innego od niego, ale on odmówił. Przynajmniej w sklepie u można wymieniać na inne rzeczy . Właściwie, to nowoczesny, które pozwalają u SLS sklepy wymienić na coś innego? Jak na razie wiem tylko IKEA ma taką politykę wymiany na miejscu. sklepy SLS gdyby nawet pozwolić u zrobić wymianę lub " upgrade" do innych produktów , to z grzeczności lub dobrej woli sklepikarza . Powiedz mi , który SLS sklepy mają taką politykę . Może następnym razem mogę iść do tego sklepu kupna płyty już wtedy "wymiana " lub " upgrade" , dopóki nie zadowolony z końcowego głównej.


RE: Nie kupuj od t258jgn aka doraemon - harris.rosa - 04 Dec 2016

Kandinsky napisał: Naprawdę meh , myślałem SLS sklepów 7 dni 1-1 wymiany jest ograniczona do DOA lub wady / uszkodzony , a nie do zmiany zdania czy zakupione błędnie . Może tylko wtedy, gdy są bardzo regularne ? Nie wiedziałem, dostał tę politykę 7 dni SIA. Oot ale rada bohaterem alfa dostałem od pcthemes ma kilka zadrapań na radiatorze . Bardzo oczywiste. Nie wiem może przywrócić i wymiany czy nie. Są one uważane za część składową nowych płyt ? Zauważyłem pojemniki Mobo również nie są zamknięte w przeciwieństwie do niektórych innych komponentów. Ten obraz został resized.Click aby zobaczyć oryginalny obraz


RE: Nie kupuj od t258jgn aka doraemon - syed.danish - 04 Dec 2016

ownself kupić byle czym średnica średnica lo ... obwiniać kogo? obwiniać u dun nawet trzeba uchwyt szczerze mój gfx nv sag wcześniej , nawet po tylu yrs ...